ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 06:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 10:30
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 11:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, суперпол състезание, директно
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, първо състезание
  • 13:05
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано, директно
  • 14:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап, директно
  • 17:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 18:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 19:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 22:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 22:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 23:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 00:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 00:40
    Новини
  • 00:45
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 03:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}