ТВ Програма

ТВ програма

Fashion TV

  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    MODEL TALKS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    FITNESS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    FASHION & SPORTS
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    MAKE-UP
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    TOP MODELS
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    TOP MODELS
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    DESIGNERS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    BRIDAL
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    BRIDAL
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FASHION DESTINATION
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    FASHION FILMS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    FASHION TEENS
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    FASHION TEENS
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN GERMANY
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN GERMANY
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 22:30
    BIANCA BALTI SPECIAL
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    TOP MODELS
  • 23:30
    TOP MODELS
  • 23:55
    F-PARTIES
  • 00:00
    DESIGNERS
  • 00:30
    DESIGNERS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    LINGERIE
  • 03:30
    LINGERIE
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES

Сериали

Fox Channel 04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 2
PRO 7 04:10
"Свръхестествено" - мистъри сериал
EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}