ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus

  • 05:15
    Тенис: Бернарда Пара - Катрин Макнали (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:45
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 09:00
    "Ла Лига Проектът" - документален филм
  • 09:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Валенсия - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    "Най - добрите голове на Ла Лига за 2018 г." - документален филм
  • 13:00
    Тенис: Сайсай Джън - Бианка Андрееску (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 15:10
    Тенис: Бианка Андрееску - Софиа Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 17:35
    Тенис: Ифан Уан - Дона Векич (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 19:40
    Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко (WTA International - финал, повторение)
  • 21:00
    "Головете на Ла Лига" - 28 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory - повторение)

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}