ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus HD

  • 06:00
    Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:15
    Тенис: Филип Колшрайбер - Роберто Баутиста Агут (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Мартон Фучович - Максимилиан Мертерер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Александър Зверев - Хьон Чун (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 12:10
    Футбол: Валенсия - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 15:00
    Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание (повторение)
  • 16:30
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Уеска - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:00
    "Головете на Ла Лига" - 15 еп., избрани моменти от изминалия кръг
  • 21:30
    Тенис: Александър Зверев - Хьон Чун (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 23:15
    Тенис: Максимилиан Мартерер - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 00:30
    Тенис: Мектич/Пея - Додиг/Рам (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал и награждаване, повторение)
  • 02:10
    Тенис: Александър Зверев - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 04:10
    Тенис: Магда Линет - Киан Ван (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I четвъртфинал, повторение)

Сериали

AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 64 еп. - Сериал
Fox Channel 05:15
Империя - четвърти сезон, еп. 5
Fox Crime 05:15
Военна прокуратура - трети сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:00
"Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Nova TV 05:20
"Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}