ТВ Програма

ТВ програма

FilmBox Basic

  • 05:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:45
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:05
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 09:35
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 11:00
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 12:25
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 13:45
    Като син Драма САЩ 2006
  • 15:05
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 17:05
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 18:25
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 19:50
    Хвани това момиче Семеен Дания 2002
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Бебета в епруветки Комедия, Драма Канада, Великобритания, САЩ, Франция 2008
  • 23:45
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 01:40
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 03:25
    Фалшива среда Трилър Швеция 2011

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Viasat Explorer 11:05
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
TVT 11:00
Между полумесеца и кръста (образователен филм за религиозен туризъм)
Vivacom Arena 11:00
В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
FilmBox Basic 11:05
Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
FilmBox Extra 11:05
Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}