ТВ Програма

ТВ програма

FilmBox Plus

  • 06:30
    Пипи в Южните морета Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
  • 08:10
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
  • 09:25
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
  • 11:05
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 12:40
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 14:20
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 15:55
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 17:25
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 19:00
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Транспортер Екшън, Криминален Канада, Франция, САЩ, Германия 2012
  • 22:45
    Транспортер Екшън, Криминален Канада, Франция, САЩ, Германия 2012
  • 23:35
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
  • 00:30
    Мразовит вятър Драма, Ужаси, Трилър САЩ, Великобритания 2007
  • 02:00
    Произшествие в Шинджуку Екшън Хонконг 2009
  • 03:55
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010

Сериали

НТВ-МИР 10:20
Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-4" "Капкан для Ромео", "2 с половиной минуты", "Изобретатель"
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat History 10:25
101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}