ТВ Програма

ТВ програма

Fine Living

  • Сега
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Млади хипстъри срещу опитни дизайнери (Episode 10)
  • 10:20
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Усили радиото! (Episode 11)
  • 10:45
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Прокълнатият балон (Episode 12)
  • 11:10
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Схватката на съквартирантите (Episode 13)
  • 11:35
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Тук няма цимент! (Episode 14)
  • 12:00
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Готика срещу лукс (Episode 5)
  • 12:25
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Каква маса! (Episode 6)
  • 12:50
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Да спасим колибата на Роуз (Episode 6)
  • 13:40
    Отчайващи пейзажи (Series 11): Озеленяване на голямата черна къща в провинцията (Episode 13)
  • 14:05
    Отчайващи пейзажи (Series 8): Младоженци в квартала (Episode 1)
  • 14:30
    Джада у дома (Series 4): Камиончета с храна в Ел Ей (Episode 17)
  • 14:55
    Джада у дома (Series 4): Пролетен обяд (Episode 18)
  • 15:20
    Джада у дома (Series 4): Специална вечеря за делничен ден (Episode 19)
  • 15:45
    Джада у дома (Series 4): Да готвиш с децата (Episode 20)
  • 16:10
    Джада у дома (Series 4): Сергията за лимонада на Алекс (Episode 21)
  • 16:35
    Джада у дома (Series 4): Хвърчила на плажа (Episode 22)
  • 17:00
    Джада у дома (Series 4): Вечер на грила в Ел Ей (Episode 23)
  • 17:25
    Джада у дома (Series 4): Тетрадката с рецепти на баба Луна: трета глава (Episode 24)
  • 17:50
    Стаи за милион долара (Series 3): Гараж, винарска изба, спортна зала, стъклен басейн, стая за забавления и дневна (Episode 2)
  • 18:40
    Вечеря в Тифани (Series 2): Бургери и бира (Episode 3)
  • 19:05
    Вечеря в Тифани (Series 2): Нощ за гледане на филми (Episode 4)
  • 19:30
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Уроците на баба (Episode 1)
  • 19:55
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Най-лесните вечери (Episode 2)
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Латиноамериканско вдъхновение (Episode 8)
  • 21:10
    Тиа Маури у дома (Series 2): Рожденият ден на Крий (Episode 7)
  • 21:35
    Тиа Маури у дома (Series 2): Ден за греховни вкусотии (Episode 8)
  • 22:00
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Изненади за Хелоуин (Episode 1)
  • 22:25
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Късметлийски час (Episode 2)
  • 22:50
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
  • 23:40
    Строителство със стара дървесина (Series 2): 100 процента автентично (Episode 6)
  • 00:30
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Хижата на бойскаутите (Episode 7)
  • 01:20
    Тиа Маури у дома (Series 2): Рожденият ден на Крий (Episode 7)
  • 01:42
    Тиа Маури у дома (Series 2): Ден за греховни вкусотии (Episode 8)
  • 02:05
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Изненади за Хелоуин (Episode 1)
  • 02:27
    Ваканционният дневник на Джада (Series 2): Късметлийски час (Episode 2)
  • 02:50
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
  • 03:35
    Строителство със стара дървесина (Series 2): 100 процента автентично (Episode 6)
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Хижата на бойскаутите (Episode 7)

Сериали

AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 10:10
Необикновените - втори сезон, еп. 4
EPIC Drama 10:15
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2017
e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat Nature 10:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига на 90 "Ла Лига на 90: "Алберто Ундиано Майенко"
Nova Sport 10:00
Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Cinemax 10:10
"Шерлок Гномс", анимационна комедия, Великобритания, 2018; реж. Джон Стивънсън, [0+]
MGM 10:10
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
bTV Cinema 10:15
"Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
Kino Nova 10:20
"Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}