ТВ Програма

ТВ програма

Fishing and Hunting

  • Сега
    Американецът Джей Алън Смит за благороден елен с Адриен Лип
  • 15:00
    Ловна треска - Касо, сърцето на Шомодь
  • 15:30
    WLC Carp - Отборът на WLC в действие
  • 16:00
    Стръв Унгария - всичко що е бяло
  • 16:30
    Решенията на Валтер - По следите на шараните от Мацонка
  • 17:00
    На спининг с Дюла Сегеди
  • 17:30
    Мач-риболов - Пред буря
  • 18:00
    F&H Events - Pikechallenge 2017.
  • 18:30
    Кухнята на ловците - С африканския ловец Ласло Бозоки
  • 19:00
    Дебнене - Крепостта на сръндаците
  • 19:30
    Фидермания - На фидер в студена вода
  • 20:00
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
  • 20:30
    Риболовни излети - По следите на щуките 3. част
  • 21:00
    Бъди там! - Счупването на пръта
  • 21:30
    Ловна треска - Лов отсам и оттатък границата 2. част
  • 22:00
    Лов на елен в околностите на Телкибаня
  • 22:30
    Ловна треска - За лъв в Южна Африка 2. част
  • 23:00
    Топ идеи - Риболов през зимата
  • 23:30
    Карой Бокор - Риболов на леда
  • 00:00
    TopMixTV - По земята на арапаймите
  • 00:30
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
  • 01:00
    Риболовни излети - По следите на щуките 3. част
  • 01:30
    Бъди там! - Счупването на пръта
  • 02:00
    Ловна треска - Лов отсам и оттатък границата 2. част
  • 02:30
    Лов на елен в околностите на Телкибаня
  • 03:00
    Ловна треска - За лъв в Южна Африка 2. част
  • 03:30
    IPCC 2017. Полуфинал 2. част
  • 04:00
    The Fishing TV Show - Крис Йейтс на река Стоур
  • 04:30
    Зона Carp Zoom - По следите на едрите шарани в студени води

Сериали

Fox Crime 14:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}