ТВ Програма

ТВ програма

Fishing and Hunting

  • 05:00
    Ловна треска - На лов във Словакия
  • 05:30
    Пейтер Пал Халми - На лов е операторът
  • 06:00
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 2. част
  • 06:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
  • 07:00
    Риболовни излети - По следите на щуките 2. част
  • 07:30
    Риболов в Австралия - Риболов на островите Абролхос 2. част
  • 08:00
    Енергофиш - Енергофишмагазин 6.
  • 08:30
    Фидермания - На фидер в Кишкуншаг
  • 09:00
    Спининг с Атила Варга
  • 09:30
    Карой Бокор - За щука на езерото Чейпань
  • 10:00
    Поколение шарани - По диви води 1. част
  • 10:30
    Улови и пусни - Сектор Б
  • 11:00
    Решенията на Валтер - Със щека по следите на шараните от кариерата
  • 11:30
    Сомове от дълбините на Ебро
  • 12:00
    На лов за зъбати - Танцувайки със щуки
  • 12:30
    На фокус Йожеф Ач - Шараните на винарския райн Вилань
  • 13:00
    TopMixTV - По земята на арапаимите
  • 13:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 3. част
  • 14:00
    Ловна треска - Лов на благороден елен в Уркут
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Ранно лято
  • 15:00
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 3. част
  • 15:30
    Зона за рибари - Бърз улов на шарани
  • 16:00
    Рибен рай - Томаш Пуц и Габор Шипош - Идеи от FermentX за летния риболов
  • 16:30
    За шарани на езерото Тиса
  • 17:00
    Спининг със Стария
  • 17:30
    Фидермания - На фидер на езерото Вадкан
  • 18:00
    Рибен рай - Приключения по диви води - Габор Дьоме - Шарани на метод над 120
  • 18:30
    Кухнята на ловците - С Томаш Фюзеши
  • 19:00
    Ловна треска - Хайка за диво прасе в Словакия
  • 19:30
    Риболов без граници - Изобилие на метод
  • 20:00
    F&H Events - Полуфинал
  • 20:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Кишl
  • 21:00
    Хайде за риба, Бльомхоф 4. част
  • 21:30
    Ловна треска - Лов на дива пуйка във Вагторноц
  • 22:00
    Пейтер Пал Халми - В очакване на пролетта
  • 22:30
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 4. част
  • 23:00
    Исландия - Изворът на древните води 1. част
  • 23:30
    Исландия - Изворът на древните води 2. част
  • 00:00
    Fishing&Hunting Събития - Mr. Kopyto Trophy 2017.
  • 00:30
    F&H Events - Полуфинал
  • 01:00
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Кишl
  • 01:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 4. част
  • 02:00
    Ловна треска - Лов на дива пуйка във Вагторноц
  • 02:30
    Пейтер Пал Халми - В очакване на пролетта
  • 03:00
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 4. част
  • 03:30
    На фокус Йожеф Ач - Шараните на винарския райн Вилань
  • 04:00
    TopMixTV - По земята на арапаимите
  • 04:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 3. част

Сериали

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 02:05
Американски татко - трети сезон, еп. 3
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
bTV Cinema 02:15
"Революция Z" - сериал, еп. 23,24
bTV Lady 02:20
"Изборът на Лара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Mtel Sport 1 02:30
Тенис: "ATP WT Uncovered"
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Верона - Наполи

Всички предавания

Филми

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
RTR 02:10
Игрален филм: "Здрав брак"
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
HBO 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
HBO HD 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 17:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 17:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}