ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Вкусотии от малкия град (Episode 5)
  • 08:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Улични находки (Episode 6)
  • 09:15
    Гражданка в ранчото (Series 18): Трошливата бисквитка (Episode 1)
  • 09:37
    Гражданка в ранчото (Series 18): Безотпадъчно готвене (Episode 2)
  • 10:00
    Правилата на фермата (Series 6): За много години! (Episode 5)
  • 10:25
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Сан Диего (Episode 3)
  • 10:50
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Тусон (Episode 4)
  • 11:15
    Най-добрият пекар на Америка (Series 3): Тематични десерти: Играта на играчките (Episode 5)
  • 12:05
    Кухнята (Series 13): Летни гарнитури (Episode 10)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 13:20
    Гражданка в ранчото (Series 17): Какво да донеса? (Episode 9)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Космополитен комфорт (Episode 7)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Бургери, питки и бейгъли (Episode 8)
  • 14:35
    Сладкарски шампионат за деца (Series 3): Псевдо десерти (Episode 3)
  • 15:25
    Режи! (Series 21): Турнир за тийнейджъри: четвърти кръг (Episode 7)
  • 16:15
    Пролетен шампионат по сладкарство (Series 4): Скритата красота (Episode 8)
  • 17:05
    Правилата на фермата (Series 6): Превъзходни остатъци (Episode 6)
  • 17:30
    Майстори на торти (Series 1): Торта с формата на камион (Episode 3)
  • 18:20
    Режи! (Series 32): Парти за деня на игрите (Episode 5)
  • 19:10
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Три вида чили
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Крайбрежна кухня
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 5): Пържоли в Оклахома Сити (Episode 4)
  • 21:40
    Пребори Боби Флей (Series 17): Кулинарен нокаут (Episode 2)
  • 22:05
    Пребори Боби Флей (Series 17): Съдии стават претенденти (Episode 3)
  • 22:30
    Режи! (Series 32): Парти за деня на игрите (Episode 5)
  • 23:20
    Брънч при Боби (Series 6): Да разчупим хляба за брънч (Episode 7)
  • 23:45
    Брънч при Боби (Series 6): Ефектни и евтини блюда (Episode 8)
  • 00:10
    Пребори Боби Флей (Series 19): С таджин към победа (Episode 11)
  • 00:35
    Пребори Боби Флей (Series 19): Сватбен марш (Episode 12)
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Космополитен комфорт (Episode 7)
  • 01:22
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Бургери, питки и бейгъли (Episode 8)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
  • 02:30
    Майстори на торти (Series 1): Торта с формата на камион (Episode 3)
  • 03:15
    Пребори Боби Флей (Series 17): Кулинарен нокаут (Episode 2)
  • 03:37
    Пребори Боби Флей (Series 17): Съдии стават претенденти (Episode 3)
  • 04:00
    Режи! (Series 32): Парти за деня на игрите (Episode 5)
  • 04:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)

Сериали

Viasat Nature 08:35
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 4
RTR 08:40
Сериал: "Следствени тайни"
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Касъл" - сериал, сезон 8
AXN 08:55
Картър; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Film Plus 09:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Travel TV 09:00
Спорт и приключения
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
НТВ Сериал 09:10
ГЛУХАРЬ. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия 31
Film Plus HD 09:25
Тенис: Вероника Кудерметова - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

BNT2 08:35
Сребристият жребец анимационен сериен филм /21 епизод/п/
FilmBox Extra 08:35
Специална доставка Комедия САЩ 2008
Cinemax 2 08:45
"Долината на цветята", драма, Унгария, 2018; реж. Ласло Чуя, с Рети Ласло, Берени Бианка, Роберт Кардош, Кароли Козма, Гьорг Кардош, [12+]
Cinemax 08:55
"Пауза (2018)", драма, Кипър, 2018; реж. Тониа Мишиали, със Стела Файрогени, Андреас Василиу, Попи Авраам, Мариос Йоану, Прокопис Агатоклеуш, [12+]
HBO3 08:55
"Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}