ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • Сега
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Кулинарно предизвикателство (Episode 7)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Подготовка за празниците (Episode 1)
  • 12:30
    Кухнята (Series 8): Парти за размяна на бисквитки (Episode 2)
  • 13:20
    Кухнята (Series 8): Сезонно похапване (Episode 3)
  • 14:10
    Кухнята (Series 8): Зимни лакомства (Episode 4)
  • 15:00
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 15:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 16:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 18:20
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 20:00
    Невероятно барбекю (Series 1): Пушени сандвичи (Episode 5)
  • 20:25
    Невероятно барбекю (Series 1): Креативно барбекю (Episode 6)
  • 20:50
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Пай с топка сладолед (Episode 1)
  • 21:40
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Щури еклери (Episode 2)
  • 22:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): "Горещ шоколад" (Episode 3)
  • 23:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Макарони до припадък (Episode 4)
  • 00:10
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 01:45
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 02:07
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 04:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)

Сериали

Viasat History 10:45
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
MAX Sport 4 11:30
Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Серо Портеньо, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
TV1000 11:00
Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
TVT 11:00
Белинташ (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema 11:00
"Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/
Film Plus 11:00
"Новите отбори в Ла Лига" - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}