ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • Сега
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лудост в Деня на майката (Episode 6)
  • 20:05
    Човек, огън, храна (Series 2): Хранителни традиции (Episode 11)
  • 20:30
    Човек, огън, храна (Series 2): Вкусни омари в Мейн (Episode 12)
  • 20:50
    Пребори Боби Флей (Series 18): Какво се крие под опаковката (Episode 13)
  • 21:15
    Пребори Боби Флей (Series 19): Отведете го във Фресно (Episode 2)
  • 21:35
    Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Финал (Episode 12)
  • 22:20
    Режи! (Series 36): Надпревара за злато: Пекарство (Episode 10)
  • 23:05
    Сладкарски лагер с Марта Стюарт (Series 1): Щастливи в лагера (Episode 2)
  • 23:50
    Сладкарски шампионат за деца (Series 3): Бисквити, вдъхновени от мобилни приложения (Episode 7)
  • 00:35
    Кухнята (Series 4): Готвене в снежен ден (Episode 13)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 31): Вкусовете на дома (Episode 9)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 31): Епизод 10 (Episode 10)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лудост в Деня на майката (Episode 6)
  • 02:40
    Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Финал (Episode 12)
  • 03:20
    Гражданка в ранчото (Series 11): Колет с храна за Алекс (Episode 11)
  • 04:00
    Най-добрите къпкейкове (Series 1): Измамници (Episode 1)
  • 04:40
    Южняшката кухня на Триша (Series 3): Пикник за дипломирането (Episode 2)

Сериали

Viasat History 19:55
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 3
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
bTV 20:00
Премиера: "Безмилостен град" - сериал, еп.11
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.7 еп.8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:55
ЧУМА серия 12
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Арсенал - Нюкасъл Юнайтед класика от Висшата лига (2001-02) - /п/
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

TV1000 19:55
Сезонът на буквите, Германия,САЩ, драма/семеен, 2005
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Нощен живот", романтична комедия, Германия, 2020; реж. Симон Верховен, с Елиас М’Барек, Палина Рожински, Фредерик Лау, Леон Улрих, Грит Бьотхер, [15+]
TVT 20:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT2 20:00
Бесове 4-сериен тв филм /Русия, 2014 г./, режисьор Владимир Хотиненко, в ролите: Максим Матвеев, Антон Шагин, Сергей Маковецки, Владимир Зайцев и др. /1 епизод/ (12)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}