ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Голямата хапка на Гай (Series 16): Пикантен комфорт (Episode 3)
  • 05:52
    Голямата хапка на Гай (Series 16): Пушена южняшка яхния (Episode 5)
  • 06:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 8): Свежи акценти от фермата (Episode 5)
  • 07:00
    Кухнята (Series 8): Футболен празник (Episode 9)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Само най-доброто (Episode 5)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Неделя при Чък и баба (Episode 6)
  • 08:30
    Режи! (Series 27): Смелост и бекон (Episode 12)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 10:00
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Джаз фестивал (Episode 8)
  • 10:25
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Гости през уикенда, мързелива закуска (Episode 9)
  • 10:50
    Подставени клиенти (Series 10): Къде е горивото? (Episode 11)
  • 11:15
    Подставени клиенти (Series 10): Проблеми на пързалката (Episode 12)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Футболен празник (Episode 9)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Само най-доброто (Episode 5)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Неделя при Чък и баба (Episode 6)
  • 13:20
    Режи! (Series 27): Смелост и бекон (Episode 12)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 15:00
    Вечеря в Тифани (Series 2): Ретро вечеря (Episode 12)
  • 15:25
    Вечеря в Тифани (Series 2): Любими семейни ястия (Episode 13)
  • 15:50
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Сандвич с пуешко (Episode 9)
  • 16:15
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Глад за кажунска кухня (Episode 10)
  • 16:40
    Кухнята (Series 8): Зимно бягство (Episode 10)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Лесни ястия за Деня на благодарността (Episode 7)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 18:20
    Режи! (Series 27): Момчетата и беконът (Episode 13)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Вкусът на реалността (Episode 4)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Експлозивни двойки (Episode 5)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): От свинското до пастата (Episode 1)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 8): Обиколка през Савана (Episode 6)
  • 21:40
    Железният готвач - последното изпитание (Series 1): Плодове и птици (Episode 10)
  • 22:30
    Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
  • 23:20
    Невероятни сватбени торти (Series 4): Рециклиране и блестящи торти (Episode 5)
  • 00:10
    Кухнята (Series 8): Зимно бягство (Episode 10)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Лесни ястия за Деня на благодарността (Episode 7)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 01:45
    Режи! (Series 27): Момчетата и беконът (Episode 13)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Вкусът на реалността (Episode 4)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Експлозивни двойки (Episode 5)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Джаз фестивал (Episode 8)
  • 03:37
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Гости през уикенда, мързелива закуска (Episode 9)
  • 04:00
    Подставени клиенти (Series 10): Къде е горивото? (Episode 11)
  • 04:22
    Подставени клиенти (Series 10): Проблеми на пързалката (Episode 12)
  • 04:45
    Вечеря в Тифани (Series 2): Ретро вечеря (Episode 12)

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал
Kino Nova 06:00
"От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/
Fox Channel 06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
MAX Sport 4 06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}