ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
  • 06:15
    Джада вкъщи (Series 8): Не-бабешко чаено парти (Episode 5)
  • 06:37
    Джада вкъщи (Series 8): Дегустационно меню (Episode 6)
  • 07:00
    Вечеря в Тифани (Series 2): Ретро вечеря (Episode 12)
  • 07:22
    Вечеря в Тифани (Series 2): Любими семейни ястия (Episode 13)
  • 07:45
    Вечеря в Тифани (Series 2): Южняшки стил (Episode 14)
  • 08:07
    Вечеря в Тифани (Series 2): Омар за четирима (Episode 15)
  • 08:30
    Вечеря в Тифани (Series 2): Готвене на лагерен огън (Episode 16)
  • 08:52
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Прескачане на остров (Episode 1)
  • 09:15
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Домашни специалитети (Episode 2)
  • 09:37
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Семейни ястия (Episode 3)
  • 10:00
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Модерна класика (Episode 4)
  • 10:25
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Похапване в плажния бар (Episode 5)
  • 10:50
    Джада вкъщи (Series 6): Лесни италиански ястия (Episode 12)
  • 11:15
    Джада вкъщи (Series 6): Лакомства за настолни игри (Episode 13)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Зимно бягство (Episode 10)
  • 12:30
    Кухнята (Series 8): Дяволски вкусен шоколад (Episode 11)
  • 13:20
    Кухнята (Series 8): Сезонно парти (Episode 12)
  • 14:10
    Кухнята (Series 8): Южняшки комфортни ястия (Episode 13)
  • 15:00
    Кухнята (Series 7): Дневниците на кухнята (Episode 1)
  • 15:50
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
  • 16:40
    Джада вкъщи (Series 8): Не-бабешко чаено парти (Episode 5)
  • 17:05
    Джада вкъщи (Series 8): Дегустационно меню (Episode 6)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 20): Съперници в колежа (Episode 3)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 20): Ри прави пица (Episode 4)
  • 18:20
    Торта над тортите (Series 1): Принцесите на Бродуей (Episode 5)
  • 19:10
    Невероятни сватбени торти (Series 4): Годежни и плажни торти (Episode 6)
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шоколадовите игри на Гай (Episode 6)
  • 20:50
    Режи! (Series 27): Момчетата и беконът (Episode 13)
  • 21:40
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 1 (Episode 1)
  • 22:30
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 2 (Episode 2)
  • 23:20
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 3 (Episode 3)
  • 00:10
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 4 (Episode 4)
  • 01:00
    Джада вкъщи (Series 6): Лесни италиански ястия (Episode 12)
  • 01:22
    Джада вкъщи (Series 6): Лакомства за настолни игри (Episode 13)
  • 01:45
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
  • 02:30
    Джада вкъщи (Series 8): Не-бабешко чаено парти (Episode 5)
  • 02:52
    Джада вкъщи (Series 8): Дегустационно меню (Episode 6)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 20): Съперници в колежа (Episode 3)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 20): Ри прави пица (Episode 4)
  • 04:00
    Торта над тортите (Series 1): Принцесите на Бродуей (Episode 5)
  • 04:45
    Невероятни сватбени торти (Series 4): Годежни и плажни торти (Episode 6)

Сериали

AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
bTV Action 08:00
"Бягство от затвора" - сериал, еп.11
bTV Comedy 08:00
"Двама мъже и половина" - сериал
bTV Lady 08:00
"Клиника край езерото" - сериал
Diema 08:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Наполи - Верона

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}