ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 05:52
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 06:15
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 07:00
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Китайска следа в Макао (Episode 8)
  • 07:22
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Кипяща от вкусове столица (Episode 9)
  • 07:45
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Експлозия от вкусове (Episode 10)
  • 08:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Неделно суши (Episode 1)
  • 08:30
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Вечерята, моля (Episode 2)
  • 08:52
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Какво се крие в равиолите (Episode 3)
  • 09:15
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Карибски вкусотии (Episode 4)
  • 09:37
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Следобеден чай (Episode 5)
  • 10:00
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Хавайско парти (Episode 6)
  • 10:25
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Кулинарно предизвикателство (Episode 7)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Подготовка за празниците (Episode 1)
  • 12:30
    Кухнята (Series 8): Парти за размяна на бисквитки (Episode 2)
  • 13:20
    Кухнята (Series 8): Сезонно похапване (Episode 3)
  • 14:10
    Кухнята (Series 8): Зимни лакомства (Episode 4)
  • 15:00
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 15:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 16:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 18:20
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 20:00
    Невероятно барбекю (Series 1): Пушени сандвичи (Episode 5)
  • 20:25
    Невероятно барбекю (Series 1): Креативно барбекю (Episode 6)
  • 20:50
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Пай с топка сладолед (Episode 1)
  • 21:40
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Щури еклери (Episode 2)
  • 22:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): "Горещ шоколад" (Episode 3)
  • 23:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Макарони до припадък (Episode 4)
  • 00:10
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 01:45
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 02:07
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 04:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}