ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 05:52
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 06:15
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 07:00
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Китайска следа в Макао (Episode 8)
  • 07:22
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Кипяща от вкусове столица (Episode 9)
  • 07:45
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Експлозия от вкусове (Episode 10)
  • 08:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Неделно суши (Episode 1)
  • 08:30
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Вечерята, моля (Episode 2)
  • 08:52
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Какво се крие в равиолите (Episode 3)
  • 09:15
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Карибски вкусотии (Episode 4)
  • 09:37
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Следобеден чай (Episode 5)
  • 10:00
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Хавайско парти (Episode 6)
  • 10:25
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Кулинарно предизвикателство (Episode 7)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Подготовка за празниците (Episode 1)
  • 12:30
    Кухнята (Series 8): Парти за размяна на бисквитки (Episode 2)
  • 13:20
    Кухнята (Series 8): Сезонно похапване (Episode 3)
  • 14:10
    Кухнята (Series 8): Зимни лакомства (Episode 4)
  • 15:00
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 15:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 16:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 18:20
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 20:00
    Невероятно барбекю (Series 1): Пушени сандвичи (Episode 5)
  • 20:25
    Невероятно барбекю (Series 1): Креативно барбекю (Episode 6)
  • 20:50
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Пай с топка сладолед (Episode 1)
  • 21:40
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Щури еклери (Episode 2)
  • 22:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): "Горещ шоколад" (Episode 3)
  • 23:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Макарони до припадък (Episode 4)
  • 00:10
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 01:45
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Телешко, шкембе, бекон и бърбън (Episode 13)
  • 02:07
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Опасно вкусно (Episode 14)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 2): Денят на благодарността (Episode 1)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Парти за жътвата (Episode 2)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Обучение за куотърбек (Episode 5)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 21): Денят на шоколада (Episode 6)
  • 04:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)

Сериали

Viasat History 04:30
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
EPIC Drama 04:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 04:45
Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 04:50
"Втори шанс" - сериал, еп.33

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Хоби ТВ 05:00
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Diema Sport 05:00
Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, директно

Всички предавания

Филми

HBO 2 04:30
"Пробуждане", драма, САЩ, 2019; реж. Роксан Доусън, с Криси Мец, Джош Лукас, Тофър Грейс, Майк Колтър, Марсел Руис, [12+]
AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 04:50
"Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
HBO HD 04:50
"Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
Cinemax 05:00
"Животът такъв, какъвто е", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Дан Фогълман, с Оскар Айзък, Оливия Уайлд, Менди Патинкин, Анет Бенинг, Антонио Бандерас, , [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}