ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Бургер и закуска (Episode 19)
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Необичайни ястия (Episode 20)
  • 06:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Камиони терминатори (Episode 3)
  • 07:00
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 13): Пиле, пиле, пиле (Episode 13)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Скара за пикник (Episode 1)
  • 08:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Колежански шампиони (Episode 9)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Закуска, гърди и шкембе (Episode 10)
  • 10:00
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Мюнхен (Episode 10)
  • 10:25
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Най-доброто от пекарните (Episode 11)
  • 10:50
    Невъзможен ресторант (Series 4): Олеандър (Episode 13)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 13): Пиле, пиле, пиле (Episode 13)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Скара за пикник (Episode 1)
  • 13:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Колежански шампиони (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Закуска, гърди и шкембе (Episode 10)
  • 15:00
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)
  • 15:25
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Яж, моли се и обичай (Episode 9)
  • 15:50
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): От фермата до лятното барбекю (Episode 4)
  • 16:15
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Ефектно испанско барбекю (Episode 5)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от ресторанти (Episode 1)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Обновените пици на Рий (Episode 2)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Как да приготвим колет (Episode 3)
  • 18:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Глигански истории (Episode 4)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 1): Рицарският турнир (Episode 6)
  • 22:30
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 23:45
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от ресторанти (Episode 1)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Обновените пици на Рий (Episode 2)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Как да приготвим колет (Episode 3)
  • 01:45
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Мюнхен (Episode 10)
  • 03:37
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Най-доброто от пекарните (Episode 11)
  • 04:00
    Невъзможен ресторант (Series 4): Олеандър (Episode 13)
  • 04:45
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}