ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Истинска храна (Series 7): Гладни и здрави (Episode 2)
  • 05:30
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Барбекю в южняшки стил (Episode 10)
  • 05:52
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Щури специалитети на скара (Episode 11)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 1 (Episode 4)
  • 07:00
    Кухнята (Series 9): Най-изобретателните вкусотии (Episode 4)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Какво да донеса? (Episode 9)
  • 08:30
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Каква е твоята история? (Episode 1)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Международна интрига (Episode 6)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 10:00
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): След бала (Episode 5)
  • 10:25
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Любимите блюда на любимия (Episode 6)
  • 10:50
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 11:15
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Минеаполис, Минесота (Episode 1)
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Най-изобретателните вкусотии (Episode 4)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Какво да донеса? (Episode 9)
  • 13:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Каква е твоята история? (Episode 1)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Международна интрига (Episode 6)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 15:00
    Истинска храна (Series 7): Лесни вкусове (Episode 3)
  • 15:25
    Истинска храна (Series 7): Вкусни впечатления (Episode 4)
  • 15:50
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Барбекю парти в квартала (Episode 12)
  • 16:15
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Свежа и здравословна скара (Episode 13)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Италиански класически рецепти (Episode 5)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Каубойска закусвалня (Episode 10)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 18:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Оранжево небето (Episode 2)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 20:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Не изпреварвай! (Episode 2)
  • 20:50
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта за круизен лайнер (Episode 9)
  • 21:15
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта пейсмейкър (Episode 11)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 2): Изобретателност (Episode 4)
  • 22:30
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 22:55
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 23:20
    Гражданка в ранчото (Series 21): Офис парти (Episode 7)
  • 23:45
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Италиански класически рецепти (Episode 5)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Каубойска закусвалня (Episode 10)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 01:45
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Оранжево небето (Episode 2)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 03:15
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): След бала (Episode 5)
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Любимите блюда на любимия (Episode 6)
  • 04:00
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 04:22
    Вкусно похапване за жълти стотинки (Series 1): Минеаполис, Минесота (Episode 1)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 7): Лесни вкусове (Episode 3)

Сериали

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Comedy 04:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.15
Viasat Explorer 04:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Fox Channel 04:05
Кости - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 04:00
Серия А: Наполи - Фиорентина
НТВ Сериал 04:15
ГОРЮНОВ серия 15
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
National Geographic HD 04:35
Строителна зона, еп. 8
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.2 еп.6
bTV Cinema 04:00
"Кой уби сестра Мери" /п./ - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017)
FilmBox Plus 04:10
Смъртоносен сблъсък Трилър Канада 2005
БНТ 04:15
Законът на Дойл 6 тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
MGM 04:20
"Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}