ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Истинска храна (Series 7): Вкусни впечатления (Episode 4)
  • 05:30
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Барбекю парти в квартала (Episode 12)
  • 05:52
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Свежа и здравословна скара (Episode 13)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 2 (Episode 3)
  • 07:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Обновените пици на Рий (Episode 2)
  • 07:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Как да приготвим колет (Episode 3)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Ехо! (Episode 4)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Само най-доброто (Episode 5)
  • 08:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Неделя при Чък и баба (Episode 6)
  • 08:52
    Гражданка в ранчото (Series 17): Лесни ястия за Деня на благодарността (Episode 7)
  • 09:15
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 09:37
    Гражданка в ранчото (Series 17): Какво да донеса? (Episode 9)
  • 10:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Каубойска закусвалня (Episode 10)
  • 10:25
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 10:50
    Гражданка в ранчото (Series 18): Сладки училищни лакомства (Episode 4)
  • 11:15
    Гражданка в ранчото (Series 18): 16-минутни комфортни ястия (Episode 5)
  • 11:40
    Надпревара в супермаркета (Series 8): Голямата битка с бургери (Episode 11)
  • 12:30
    Надпревара в супермаркета (Series 9): На корем и на бюджет (Episode 1)
  • 13:20
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Голямата битка с бекон (Episode 2)
  • 14:10
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 1 (Episode 4)
  • 15:00
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 2 (Episode 3)
  • 15:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 16:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 16:40
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Глигански истории (Episode 4)
  • 17:30
    Пребори Боби Флей (Series 15): Сладко и кисело (Episode 6)
  • 17:55
    Пребори Боби Флей (Series 15): Пълнено и пържено (Episode 7)
  • 18:20
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Татко готви най-добре (Episode 6)
  • 19:10
    Режи! (Series 35): Денят на благодарността на Железния готвач (Episode 19)
  • 20:00
    Кулинарен клуб (Series 1): От океана до трапезата (Episode 6)
  • 20:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 21:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Вкусни открития (Episode 2)
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Птица и телешко (Episode 3)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Всички видове комфорт (Episode 4)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Да се отъркаляш в тестото (Episode 5)
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Международна интрига (Episode 6)
  • 23:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Латиноамериканска кухня (Episode 7)
  • 00:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 00:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 18): Сладки училищни лакомства (Episode 4)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 18): 16-минутни комфортни ястия (Episode 5)
  • 01:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 02:07
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 02:30
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Глигански истории (Episode 4)
  • 03:15
    Пребори Боби Флей (Series 15): Сладко и кисело (Episode 6)
  • 03:37
    Пребори Боби Флей (Series 15): Пълнено и пържено (Episode 7)
  • 04:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Татко готви най-добре (Episode 6)
  • 04:45
    Режи! (Series 35): Денят на благодарността на Железния готвач (Episode 19)

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}