ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Зверски бургери (Episode 15)
  • 05:52
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Невероятно вкусно и опушено (Episode 16)
  • 06:15
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 07:00
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)
  • 07:22
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Яж, моли се и обичай (Episode 9)
  • 07:45
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Романтична среща (Episode 10)
  • 08:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Рум сървис (Episode 11)
  • 08:30
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Кухненски истории (Episode 12)
  • 08:52
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Старовремска комфортна храна (Episode 13)
  • 09:15
    Истинска храна (Series 7): Лесно и вкусно (Episode 1)
  • 10:00
    Истинска храна (Series 7): Лесни вкусове (Episode 3)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 8): Топ четири футболни специалитети (Episode 1)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 8): Шоколадови целувки (Episode 2)
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от ресторанти (Episode 1)
  • 12:30
    Кухнята (Series 9): Ден за пай (Episode 2)
  • 13:20
    Кухнята (Series 9): Пролетно изобилие (Episode 3)
  • 14:10
    Кухнята (Series 9): Най-изобретателните вкусотии (Episode 4)
  • 15:00
    Кухнята (Series 9): Италиански класически рецепти (Episode 5)
  • 15:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Зверски бургери (Episode 15)
  • 16:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Невероятно вкусно и опушено (Episode 16)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 21): Офис парти (Episode 7)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 18:20
    Следващият велик сладкар (Series 1): Не изпреварвай! (Episode 2)
  • 19:10
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта за круизен лайнер (Episode 9)
  • 19:35
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта пейсмейкър (Episode 11)
  • 20:00
    Режи, Джуниър! (Series 1): Размърдайте се (Episode 1)
  • 20:50
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 21:40
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Имитации на десерти (Episode 7)
  • 22:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Торти за пролетната ваканция (Episode 8)
  • 23:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Каква е твоята история? (Episode 1)
  • 00:10
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Оранжево небето (Episode 2)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 8): Топ четири футболни специалитети (Episode 1)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 8): Шоколадови целувки (Episode 2)
  • 01:45
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Зверски бургери (Episode 15)
  • 02:07
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Невероятно вкусно и опушено (Episode 16)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Офис парти (Episode 7)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 04:00
    Следващият велик сладкар (Series 1): Не изпреварвай! (Episode 2)
  • 04:45
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта за круизен лайнер (Episode 9)

Сериали

AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Kino Nova 06:15
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 9
EPIC Drama 06:25
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat Nature 06:35
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Sky Sports 06:15
Футбол
НТВ Сериал 06:30
КОМАНДА серия 13
Film Plus 07:00
Футбол: Леганес - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
BSTV 06:30
Документален филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
Telekabel 06:35
Музикален блок

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}