ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта пейсмейкър (Episode 11)
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 06:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Глигански истории (Episode 4)
  • 07:00
    Кухнята (Series 9): Италиански класически рецепти (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Каубойска закусвалня (Episode 10)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 08:30
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Оранжево небето (Episode 2)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 10:00
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): ТВ маратон с момичетата (Episode 7)
  • 10:25
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Мързелива неделна вечеря (Episode 8)
  • 10:50
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Торта (Episode 1)
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Италиански класически рецепти (Episode 5)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Каубойска закусвалня (Episode 10)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Брънч в хладилника (Episode 11)
  • 13:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Оранжево небето (Episode 2)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 15:00
    Истинска храна (Series 7): Топла и шантава пролет (Episode 5)
  • 15:25
    Истинска храна (Series 7): В Сънсет парк (Episode 6)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 9): Неочаквана среща (Episode 1)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 9): Извънредни новини (Episode 2)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 18:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Roadtrippin' In Beantown (Episode 1)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Seriously Saucy (Episode 2)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Музикална лудост (Episode 5)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 2): Приспособимост (Episode 5)
  • 22:30
    Следващият велик сладкар (Series 1): Не изпреварвай! (Episode 2)
  • 23:20
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта за круизен лайнер (Episode 9)
  • 23:45
    Майсторът на тортите (Series 7): Торта пейсмейкър (Episode 11)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 01:45
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 03:15
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): ТВ маратон с момичетата (Episode 7)
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Мързелива неделна вечеря (Episode 8)
  • 04:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Торта (Episode 1)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 7): Топла и шантава пролет (Episode 5)

Сериали

AXN Black 20:10
Вирус; сезон 1, епизод 13, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 20:20
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
Viasat Explorer 20:25
Треска за нефрит, сезон 5, еп. 7
EPIC Drama 20:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 20:30
Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:50
ПЛЯЖ серия 6
Eurosport 20:30
Конен спорт: Глобална шампионска лига
Eurosport 2 20:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 20:30
Конен спорт: Глобална шампионска лига

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:10
Вирус; сезон 1, епизод 13, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Alfa 20:10
"Тихият Дон" - сериен филм, единайсети епизод
FilmBox Extra 20:15
Млади по душа Документален Великобритания 2007
Vivacom Arena 20:19
Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
AXN White 20:20
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}