ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Истинска храна (Series 7): В Сънсет парк (Episode 6)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 9): Неочаквана среща (Episode 1)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 9): Извънредни новини (Episode 2)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
  • 07:00
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 08:30
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 10:00
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Голям мач, голямо ядене! (Episode 9)
  • 10:25
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Свети Валентин на Валъри (Episode 10)
  • 10:50
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Целувки (Episode 2)
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 13:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 15:00
    Истинска храна (Series 7): Одобрение на брънча (Episode 7)
  • 15:25
    Истинска храна (Series 7): До Сан Хуан и обратно (Episode 8)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 9): Червено, бяло и барбекю (Episode 3)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 9): Позеленели от завист (Episode 4)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Тайно шоу (Episode 7)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 20): Чудеса, сготвени в един съд (Episode 1)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 20): Баща и дъщеря (Episode 2)
  • 18:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Чрез преструвки към прогрес (Episode 4)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Игра с пиле (Episode 14)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 15): Нов шанс (Episode 8)
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 15): Време за сърф (Episode 9)
  • 20:50
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Чрез близнаци към успех (Episode 7)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 2): Хвърлена ръкавица: Финал (Episode 6)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Roadtrippin' In Beantown (Episode 1)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Seriously Saucy (Episode 2)
  • 23:20
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Музикална лудост (Episode 5)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Тайно шоу (Episode 7)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 20): Чудеса, сготвени в един съд (Episode 1)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 20): Баща и дъщеря (Episode 2)
  • 01:45
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Чрез преструвки към прогрес (Episode 4)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Игра с пиле (Episode 14)
  • 03:15
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Голям мач, голямо ядене! (Episode 9)
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Свети Валентин на Валъри (Episode 10)
  • 04:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Целувки (Episode 2)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 7): Одобрение на брънча (Episode 7)

Сериали

Viasat History 19:50
Първите хора, сезон 1, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 20:00
Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал, en.11

Всички предавания

Спорт

National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 20:00
Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
MAX Sport 1 20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
MAX Sport 3 20:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Nova Sport 20:00
Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
HBO 2 20:00
"Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
TVT 20:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
BNT2 20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}