ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Истинска храна (Series 7): В Сънсет парк (Episode 6)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 9): Неочаквана среща (Episode 1)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 9): Извънредни новини (Episode 2)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
  • 07:00
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 08:30
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 10:00
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Голям мач, голямо ядене! (Episode 9)
  • 10:25
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Свети Валентин на Валъри (Episode 10)
  • 10:50
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Целувки (Episode 2)
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от грила (Episode 6)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Моят рожден ден (Episode 12)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Превоз и пазар (Episode 13)
  • 13:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Състезание на живо (Episode 3)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 15:00
    Истинска храна (Series 7): Одобрение на брънча (Episode 7)
  • 15:25
    Истинска храна (Series 7): До Сан Хуан и обратно (Episode 8)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 9): Червено, бяло и барбекю (Episode 3)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 9): Позеленели от завист (Episode 4)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Тайно шоу (Episode 7)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 20): Чудеса, сготвени в един съд (Episode 1)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 20): Баща и дъщеря (Episode 2)
  • 18:20
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Чрез преструвки към прогрес (Episode 4)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Игра с пиле (Episode 14)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 15): Нов шанс (Episode 8)
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 15): Време за сърф (Episode 9)
  • 20:50
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Чрез близнаци към успех (Episode 7)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 2): Хвърлена ръкавица: Финал (Episode 6)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Roadtrippin' In Beantown (Episode 1)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Seriously Saucy (Episode 2)
  • 23:20
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Музикална лудост (Episode 5)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Тайно шоу (Episode 7)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 20): Чудеса, сготвени в един съд (Episode 1)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 20): Баща и дъщеря (Episode 2)
  • 01:45
    Звездните деца на Food Network (Series 1): Чрез преструвки към прогрес (Episode 4)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Игра с пиле (Episode 14)
  • 03:15
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Голям мач, голямо ядене! (Episode 9)
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 2): Свети Валентин на Валъри (Episode 10)
  • 04:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 1): Целувки (Episode 2)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 7): Одобрение на брънча (Episode 7)

Сериали

Utilisima 05:35
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 13
BSTV 05:45
"Сянката на Елена" - сериал (п)
Viasat Explorer 05:50
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:50
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
Viasat History 06:00
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6

Всички предавания

Спорт

National Geographic 05:35
Строителна зона, еп. 7
НТВ Сериал 05:45
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 14
Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}