ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Истинска храна (Series 8): Богат аромат (Episode 13)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 12): Винтидж Флей (Episode 9)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 12): Двубой (Episode 10)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Турнир на бившите участници 2: Част 3 (Episode 3)
  • 07:00
    Кухнята (Series 10): Празненство за татко (Episode 3)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 13): Денят на майката (Episode 6)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 13): Хранителни комплекти (Episode 7)
  • 08:30
    Режи! (Series 18): Преяждане с бургери (Episode 8)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Културно преобръщане (Episode 9)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): От южняшко до южноамериканско (Episode 15)
  • 10:00
    Домашните рецепти на Валъри (Series 4): Вкусно и празнично (Episode 3)
  • 10:25
    Домашните рецепти на Валъри (Series 4): Мога да го направя и с вързани ръце (Episode 4)
  • 10:50
    Торта над тортите (Series 1): Хусарски импровизации (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 10): Празненство за татко (Episode 3)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 13): Денят на майката (Episode 6)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 13): Хранителни комплекти (Episode 7)
  • 13:20
    Режи! (Series 18): Преяждане с бургери (Episode 8)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Културно преобръщане (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): От южняшко до южноамериканско (Episode 15)
  • 15:00
    Истинска храна (Series 9): Покрий следите си (Episode 1)
  • 15:25
    Истинска храна (Series 9): Закуска за вечеря (Episode 2)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 12): Сладко и солено (Episode 12)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 12): Разбиване на рекорди (Episode 13)
  • 16:40
    Кухнята (Series 10): Идеалното лятно парти (Episode 4)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 13): Гладни гърла (Episode 8)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
  • 18:20
    Режи! (Series 18): Подай бирата! (Episode 9)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 15): Безупречно (Episode 12)
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 15): Рачешки специалитети (Episode 13)
  • 20:50
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Всички бургери 2 (Episode 9)
  • 21:40
    Големият проект на Гай (Series 1): Цвърченето (Episode 5)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Английска, хавайска и мексиканска храна (Episode 4)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Worldwide Flavorfest (Episode 4)
  • 23:20
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Преобразяване на опушвалнята (Episode 3)
  • 23:45
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Лудостта на месояда (Episode 4)
  • 00:10
    Кухнята (Series 10): Идеалното лятно парти (Episode 4)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 13): Гладни гърла (Episode 8)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
  • 01:45
    Режи! (Series 18): Подай бирата! (Episode 9)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
  • 03:15
    Домашните рецепти на Валъри (Series 4): Вкусно и празнично (Episode 3)
  • 03:37
    Домашните рецепти на Валъри (Series 4): Мога да го направя и с вързани ръце (Episode 4)
  • 04:00
    Торта над тортите (Series 1): Хусарски импровизации (Episode 6)
  • 04:45
    Истинска храна (Series 9): Покрий следите си (Episode 1)

Сериали

Fox Crime 07:15
Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 17
EPIC Drama 07:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
НТВ Сериал 07:20
ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 11
BNT2 07:25
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /21 епизод/п/

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
НТВ Сериал 07:20
ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 11
Хоби ТВ 07:30
Спорт и обучение на кучето
BNT 3 07:50
УЕФА Европейски квалификации обзор от 14 октомври
Diema Sport 08:00
Волейбол: Хебър - Нефтохимик, първи финален мач от плейофите на Суперлигата /п/

Всички предавания

Филми

AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
FilmBox Extra 07:55
Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Vivacom Arena 08:00
Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
TVT 08:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}