ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Хляб и масло (Episode 3)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 10): Сигурна стратегия (Episode 2)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блюда за Хелоуин (Episode 3)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Всички бургери 2 (Episode 9)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Подготовка за големия ден (Episode 12)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 9): Пиле на поразия (Episode 9)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 9): Светът е футбол (Episode 10)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Състезание с чили (Episode 5)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Впечатляващи солени ястия (Episode 3)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Сърф и търф джакпот (Episode 4)
  • 10:00
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Ерусалим (Episode 9)
  • 10:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Оазис в пустинята (Episode 3)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Подготовка за големия ден (Episode 12)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 9): Шокиращ фризер (Episode 11)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 9): Изповеди в кухнята (Episode 12)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Състезание с чили (Episode 5)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Впечатляващи солени ястия (Episode 3)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Сърф и търф джакпот (Episode 4)
  • 15:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Барбекю и букети (Episode 4)
  • 15:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Каквото е останало в хладилника (Episode 5)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 10): Боби Бум (Episode 4)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блясъкът на славата (Episode 5)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Готвене в снежен ден (Episode 13)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Нашествие на призраци (Episode 4)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Най-лошото кулинарно предизвикателство (Episode 6)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Лудост от Масачузетс (Episode 5)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Комфортна храна от Източния бряг (Episode 6)
  • 20:00
    Режи! (Series 36): Тлъст шанс (Episode 6)
  • 20:50
    Семейни двубои (Series 1): Амбициозно семейство срещу братя и сестри (Episode 7)
  • 21:40
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Пилешки крилца (Episode 5)
  • 22:30
    Безпощадна кухня (Series 8): Отново "Хуевос ранчерос" (Episode 3)
  • 23:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Летните игри на Гай (Episode 1)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Готвене в снежен ден (Episode 13)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 9): Шокиращ фризер (Episode 11)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 9): Изповеди в кухнята (Episode 12)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Най-лошото кулинарно предизвикателство (Episode 6)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Лудост от Масачузетс (Episode 5)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Комфортна храна от Източния бряг (Episode 6)
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Ерусалим (Episode 9)
  • 04:00
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Оазис в пустинята (Episode 3)
  • 04:45
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Барбекю и букети (Episode 4)

Сериали

Viasat Nature 16:00
Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 3
bTV 16:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3
bTV Action 16:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.13
bTV HD 16:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3
Diema Family 16:00
"Стая 309" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 16:00
Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
Diema Sport 16:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 16:00
Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"
Film Plus HD 16:00
Тенис: Винъс Уилямс - Лорън Дейвис (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO 16:00
"Големите малки лъжи II, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
HBO HD 16:00
"Големите малки лъжи II, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
TVT 16:00
Страсти по Йоан (образователен филм за религиозен туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
MAX Sport 2 16:00
Евролига: "Лари Браун" Документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}