ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Каквото е останало в хладилника (Episode 5)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 10): Боби Бум (Episode 4)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блясъкът на славата (Episode 5)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Всичко в семейството (Episode 10)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Готвене в снежен ден (Episode 13)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 9): Шокиращ фризер (Episode 11)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 9): Изповеди в кухнята (Episode 12)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Най-лошото кулинарно предизвикателство (Episode 6)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Лудост от Масачузетс (Episode 5)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Комфортна храна от Източния бряг (Episode 6)
  • 10:00
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Кейптаун (Episode 10)
  • 10:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Исторически срещи в Юма (Episode 4)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Готвене в снежен ден (Episode 13)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 9): Превозване на добитък (Episode 13)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 10): Скоростни сладкиши (Episode 1)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Най-лошото кулинарно предизвикателство (Episode 6)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Лудост от Масачузетс (Episode 5)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Комфортна храна от Източния бряг (Episode 6)
  • 15:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Избрано: Сирене (Episode 6)
  • 15:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Избрано: Десерт (Episode 7)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 10): Още един кръг с Флей (Episode 6)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 10): Особени шеги (Episode 10)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Сладки и лакомства (Episode 1)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Къщата на духовете (Episode 5)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 1 (Episode 7)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Богато на вкусове потпури (Episode 7)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Бургери, нудли и твърди миди (Episode 8)
  • 20:00
    Фермерско меню (Series 3): Ястия за фризера (Episode 2)
  • 20:25
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 20:50
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 21:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Пиле за 16 минути (Episode 9)
  • 21:40
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Скариди и олющено жито (Episode 6)
  • 22:30
    Режи! (Series 36): Тлъст шанс (Episode 6)
  • 23:20
    Семейни двубои (Series 1): Амбициозно семейство срещу братя и сестри (Episode 7)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Сладки и лакомства (Episode 1)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 9): Превозване на добитък (Episode 13)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Скоростни сладкиши (Episode 1)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 1 (Episode 7)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Богато на вкусове потпури (Episode 7)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Бургери, нудли и твърди миди (Episode 8)
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 2): Кейптаун (Episode 10)
  • 04:00
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Исторически срещи в Юма (Episode 4)
  • 04:45
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Избрано: Сирене (Episode 6)

Сериали

AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017
Viasat Nature 16:00
Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 3
bTV 16:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3
bTV Action 16:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.13
bTV HD 16:00
"Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3

Всички предавания

Спорт

BNT 3 16:00
Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
Diema Sport 16:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 16:00
Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"
Film Plus HD 16:00
Тенис: Винъс Уилямс - Лорън Дейвис (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:50
"Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
FilmBox Extra 15:50
Нова Година Драма Великобритания 1989
AXN White 15:55
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017
Cinemax 2 15:55
"Ах, този джаз!", музикална драма, САЩ, 1979; реж. Боб Фос, с Рой Шайдър, Джесика Ланг, Лиланд Палмър, Ан Рийнкинг, Клиф Горман, [15+]
HBO 16:00
"Големите малки лъжи II, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}