ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Семейни двубои (Series 1): Амбициозно семейство срещу братя и сестри (Episode 7)
  • 06:15
    Фермерско меню (Series 3): Ястия за фризера (Episode 2)
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 1): Признание с храна (Episode 26)
  • 07:22
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Коктейли и бисквитки (Episode 1)
  • 07:45
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Просто като пай (Episode 2)
  • 08:07
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Хляб и масло (Episode 3)
  • 08:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Барбекю и букети (Episode 4)
  • 08:52
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Каквото е останало в хладилника (Episode 5)
  • 09:15
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Избрано: Сирене (Episode 6)
  • 09:37
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 11): Избрано: Десерт (Episode 7)
  • 10:00
    Любимата храна на Харт (Series 1): Пържени южняшки специалитети в Ашвил (Episode 1)
  • 10:25
    Любимата храна на Харт (Series 1): Необичайни храни в Юджийн (Episode 2)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 5): Мезета за Деня на благодарността (Episode 2)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 5): Щастлива ваканция (Episode 3)
  • 11:40
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Гробовен апетит (Episode 2)
  • 12:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Обитаван от духове цирк (Episode 3)
  • 13:20
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Нашествие на призраци (Episode 4)
  • 14:10
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 2): Къщата на духовете (Episode 5)
  • 15:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Пълнено с изненади (Episode 1)
  • 15:50
    Семейни двубои (Series 1): Амбициозно семейство срещу братя и сестри (Episode 7)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 3): Ястия за фризера (Episode 2)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 21): Пиле за 16 минути (Episode 9)
  • 18:20
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Торта за 50 човека (Episode 1)
  • 19:10
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 7 (Episode 7)
  • 19:35
    Тортите на Дъф (Series 1): История за торти и бикове (Episode 4)
  • 20:00
    Хапките на Сиба (Series 1): Епизод 1 (Episode 1)
  • 20:50
    Режи! (Series 29): Супер готвачи (Episode 4)
  • 21:40
    Режи! (Series 29): Състезание с чили (Episode 5)
  • 22:30
    Режи! (Series 29): Най-лошото кулинарно предизвикателство (Episode 6)
  • 23:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 1 (Episode 7)
  • 00:10
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 2 (Episode 8)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 5): Мезета за Деня на благодарността (Episode 2)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 5): Щастлива ваканция (Episode 3)
  • 01:45
    Семейни двубои (Series 1): Амбициозно семейство срещу братя и сестри (Episode 7)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 3): Ястия за фризера (Episode 2)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Забавление за момичетата (Episode 3)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Домашните рецепти на Друмонд (Episode 8)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 21): Пиле за 16 минути (Episode 9)
  • 04:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Торта за 50 човека (Episode 1)
  • 04:45
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 7 (Episode 7)

Сериали

AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 21:55
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 22:00
54 часа, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018
Viasat Explorer 22:00
Речни Чудовища, сезон 5, еп. 6
Viasat History 22:00
Тайната война, сезон 1, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига,
Fine Living 21:30
Екстремни яхти (Series 1): Дворецът на Александър в океана (Episode 3)
НТВ Сериал 21:35
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 59
MAX Sport 3 22:00
ЮвентусТВ: Ювентус - Бенфика Четвъртфинал за Купата на УЕФА 1992/93г.
Diema Sport 2 22:00
"НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 27-и епизод /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Убийствата в Конго", криминална драма, Норвегия, 2018; реж. Мариус Холст, с Аксел Хени,Тобиас Сантелман, Ине Ф. Янсен, Денис Сторхой, Тоне Даниелсен, [18+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Diema Family 21:45
"Пролет: Изпитания пред семейството" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др. /п/
HBO 2 21:55
"Дотолкова съм сигурен І, 4 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Дерек Сианфранс, с Марк Ръфало, Мелиса Лео, Роузи О'Донъл, Арчи Панджаби, Имогън Путс, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}