ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Тортите на Дъф (Series 1): История за торти и бикове (Episode 4)
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Телешко изобилие (Episode 8)
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Месо в центъра (Episode 8)
  • 06:15
    Пребори Боби Флей (Series 16): Трудна ситуация (Episode 3)
  • 06:37
    Пребори Боби Флей (Series 16): Голям праз (Episode 4)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Супа над супите (Episode 2)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 10): Великденски уикенд (Episode 2)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 10): Основи на фризера (Episode 3)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 2 (Episode 8)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Ръчна изработка (Episode 9)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Цялото семейство през цялото време (Episode 10)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 10): Свежа кръв (Episode 3)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 10): Контрабанда (Episode 4)
  • 10:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Пълнозърнеста енчилада (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Супа над супите (Episode 2)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 10): Вечеря през десетилетията (Episode 4)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 10): Закуска за вечеря (Episode 5)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 2 (Episode 8)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Ръчна изработка (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Цялото семейство през цялото време (Episode 10)
  • 15:00
    Любимата храна на Харт (Series 1): Комфортни храни в Минеаполис (Episode 3)
  • 15:25
    Любимата храна на Харт (Series 1): Омари в Портланд (Episode 4)
  • 15:50
    Пребори Боби Флей (Series 10): Крушата не пада по-далече от дървото (Episode 13)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блюда за Хелоуин (Episode 3)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Жътвата (Episode 3)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Омагьосващи лакомства (Episode 2)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Около света (Episode 9)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Супоцентрично (Episode 9)
  • 20:50
    Пребори Боби Флей (Series 16): На чужда територия (Episode 5)
  • 21:15
    Пребори Боби Флей (Series 16): Битки край грила (Episode 6)
  • 21:40
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Яхния на поразия (Episode 8)
  • 22:30
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Торта за 50 човека (Episode 1)
  • 23:20
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 7 (Episode 7)
  • 23:45
    Тортите на Дъф (Series 1): История за торти и бикове (Episode 4)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Жътвата (Episode 3)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Вечеря през десетилетията (Episode 4)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Закуска за вечеря (Episode 5)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 03:15
    Подставени клиенти (Series 10): Свежа кръв (Episode 3)
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 10): Контрабанда (Episode 4)
  • 04:00
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 9): Пълнозърнеста енчилада (Episode 6)
  • 04:45
    Любимата храна на Харт (Series 1): Комфортни храни в Минеаполис (Episode 3)

Сериали

Viasat Explorer 21:15
Рибар авантюрист, сезон 2, еп. 12
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 21:55
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 22:00
54 часа, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 21:20
прогноза за времето и спорт
Kanal 3 21:20
"Спорт в обектива"
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига,
Fine Living 21:30
Екстремни яхти (Series 1): Дворецът на Александър в океана (Episode 3)
НТВ Сериал 21:35
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 59

Всички предавания

Филми

MGM 21:15
"Палячото" - игрален филм, Франция / Италия, 1980, с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
Cinemax 2 21:30
"Убийствата в Конго", криминална драма, Норвегия, 2018; реж. Мариус Холст, с Аксел Хени,Тобиас Сантелман, Ине Ф. Янсен, Денис Сторхой, Тоне Даниелсен, [18+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}