ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Любимата храна на Харт (Series 1): Омари в Портланд (Episode 4)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 10): Крушата не пада по-далече от дървото (Episode 13)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 10): Блюда за Хелоуин (Episode 3)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лимонови десерти (Episode 2)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Жътвата (Episode 3)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 10): Вечеря през десетилетията (Episode 4)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 10): Закуска за вечеря (Episode 5)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 10): Извънкласни занимания (Episode 5)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 10): Крадец на хамбургери (Episode 6)
  • 10:50
    Греховно вкусно (Series 1): Бекон и макарони (Episode 1)
  • 11:15
    Греховно вкусно (Series 1): Декадентско и вкусно (Episode 2)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Жътвата (Episode 3)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 10): Празник на приятелството (Episode 6)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 10): Само аз и момичетата (Episode 7)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 15:00
    Любимата храна на Харт (Series 1): Фиеста в Санта Фе (Episode 5)
  • 15:25
    Любимата храна на Харт (Series 1): Месо в Монтана (Episode 6)
  • 15:50
    Печено във Върмонт (Series 1): Рожден ден в задния двор (Episode 1)
  • 16:15
    Печено във Върмонт (Series 1): Удобство и комфорт (Episode 2)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Подготовка за Деня на благодарността (Episode 4)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Всичко е в главата ти (Episode 3)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 4 (Episode 10)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Автентични ястия (Episode 1)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Пълна концентрация (Episode 2)
  • 20:00
    Безпощадна кухня (Series 8): Карне дием (Episode 4)
  • 20:50
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Изгряващи звезди (Episode 2)
  • 21:40
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Мания за краб кейк (Episode 9)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Около света (Episode 9)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Супоцентрично (Episode 9)
  • 23:20
    Пребори Боби Флей (Series 16): На чужда територия (Episode 5)
  • 23:45
    Пребори Боби Флей (Series 16): Битки край грила (Episode 6)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Подготовка за Деня на благодарността (Episode 4)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Празник на приятелството (Episode 6)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Само аз и момичетата (Episode 7)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 4 (Episode 10)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Автентични ястия (Episode 1)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Пълна концентрация (Episode 2)
  • 03:15
    Подставени клиенти (Series 10): Извънкласни занимания (Episode 5)
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 10): Крадец на хамбургери (Episode 6)
  • 04:00
    Греховно вкусно (Series 1): Бекон и макарони (Episode 1)
  • 04:22
    Греховно вкусно (Series 1): Декадентско и вкусно (Episode 2)
  • 04:45
    Любимата храна на Харт (Series 1): Фиеста в Санта Фе (Episode 5)

Сериали

bTV Lady 21:00
"Любов под наем" - сериал, еп.181, 182
Viasat History 21:00
Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 21:05
Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 2
Viasat Explorer 21:15
Рибар авантюрист, сезон 2, еп. 12
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
Diema Sport 21:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
Nova Sport 21:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Bloomberg TV Bulgaria 21:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове
Ring.BG 21:00
УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята

Всички предавания

Филми

TVT 21:00
Долината на розите (образователен документален филм)
БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
bTV Cinema 21:00
"Ловецът: Ледената война" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Седрик Никола-Троаян, в ролите: Джесика Частейн, Крис Хемсуърт, Емили Блънт, Шарлийз Терон, Марк Халдър, Сам Клафлин, Колин Морган и др.
Cinemax 21:00
"Барутният заговор I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Kino Nova 21:00
"Шофьор на такси" - криминален филм с уч. на Робърт Де Ниро, Джоди Фостър, Албърт Брукс, Питър Бойл и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}