ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Лесни италиански рецепти (Episode 2)
  • 05:30
    Печено във Върмонт (Series 1): Ваканция във Вермонт (Episode 3)
  • 05:52
    Печено във Върмонт (Series 1): Вкусни хапки (Episode 4)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Битка на вкусовете (Episode 4)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Пиршество за Деня на благодарността (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 10): Честит рожден ден, Лад (Episode 8)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 10): Златната среда (Episode 9)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Финална битка (Episode 11)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Далечен прицел (Episode 3)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Райски комбинации (Episode 4)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 10): Исторически турове (Episode 9)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 10): Червено мастило (Episode 10)
  • 10:50
    Греховно вкусно (Series 1): Пържени лакомства (Episode 5)
  • 11:15
    Греховно вкусно (Series 1): Лудостта на бекона (Episode 6)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Пиршество за Деня на благодарността (Episode 5)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 10): Съвършеният килер (Episode 10)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 10): Чък и екипът (Episode 11)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Финална битка (Episode 11)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Далечен прицел (Episode 3)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Райски комбинации (Episode 4)
  • 15:00
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Луциан на юг от границата (Episode 3)
  • 15:25
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Свинско по креолски (Episode 4)
  • 15:50
    Печено във Върмонт (Series 1): Печива за фестивала (Episode 5)
  • 16:15
    Печено във Върмонт (Series 1): Брънч със сайдер (Episode 6)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Лесни забавления (Episode 6)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Бонбоненият човек (Episode 5)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
  • 20:00
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 20:25
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 20:50
    Гражданка в ранчото (Series 22): Дъщери в колежа (Episode 1)
  • 21:15
    Гражданка в ранчото (Series 22): 10 неща, които обичам в Лад (Episode 2)
  • 21:40
    Готвачи срещу аматьори (Series 2): Фиш енд чипс шампионат (Episode 12)
  • 22:30
    Режи! (Series 36): Финал: Пържене (Episode 7)
  • 23:20
    Семейни двубои (Series 1): Кубинска срещу креолска кухня (Episode 8)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Лесни забавления (Episode 6)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Съвършеният килер (Episode 10)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Чък и екипът (Episode 11)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
  • 03:15
    Подставени клиенти (Series 10): Исторически турове (Episode 9)
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 10): Червено мастило (Episode 10)
  • 04:00
    Греховно вкусно (Series 1): Пържени лакомства (Episode 5)
  • 04:22
    Греховно вкусно (Series 1): Лудостта на бекона (Episode 6)
  • 04:45
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Луциан на юг от границата (Episode 3)

Сериали

AXN Black 14:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
e-kids 14:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
ORT 14:30
"Проверено върху мен" - сериал
AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
bTV 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 14:35
БЕРЕГОВАЯ ОХРАНА серия 6
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
Eurosport 2 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция 2019, четвърти кръг, Вавринка - Циципас
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19

Всички предавания

Филми

MAX Sport 2 14:30
Голф: "The Open 2002г.: Най-добрите удари на The Open" Филм
bTV Cinema 14:30
"Аз, ти и Дюпри" - романтичен, комедия (САЩ, 2006), режисьори Антъни Русо и Джо Русо, в ролите: Кейт Хъдсън, Оуен Уилсън, Мат Дилън, Майкъл Дъглас, Сет Роугън, Аманда Детмър, Бил Хейдър и др.
MGM 14:35
"Чисто нов и готин" - игрален филм, САЩ, с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет.
HBO3 14:40
"Довери ми се ІІ, 1 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Джон Алекзандър, с Алфред Инок, Джон Хана, Ашли Дженсън, Кейти Кларксън-Хил, Ричард Ранкин, [15+]
AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}