ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Свинско по креолски (Episode 4)
  • 05:30
    Печено във Върмонт (Series 1): Печива за фестивала (Episode 5)
  • 05:52
    Печено във Върмонт (Series 1): Брънч със сайдер (Episode 6)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Американска битка II (Episode 5)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Лесни забавления (Episode 6)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 10): Съвършеният килер (Episode 10)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 10): Чък и екипът (Episode 11)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 10): Къде е горивото? (Episode 11)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 10): Проблеми на пързалката (Episode 12)
  • 10:50
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Най-големите ботуши на фурна (Episode 1)
  • 11:15
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Дракони и катарами (Episode 2)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Лесни забавления (Episode 6)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 10): Да нахраниш и да похапнеш (Episode 12)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 10): Пиршество на цветовете (Episode 13)
  • 13:20
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
  • 15:00
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Супа и салата в италиански стил (Episode 5)
  • 15:25
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Спокойно, супата се вари (Episode 6)
  • 15:50
    Печено във Върмонт (Series 2): Предварителна подготовка (Episode 1)
  • 16:15
    Печено във Върмонт (Series 2): Айс, айс, бейби (Episode 2)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Празнично настроение (Episode 7)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Екстремен Хелоуин (Episode 6)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Наан и амбиции (Episode 13)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): По земя и вода (Episode 7)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Декадентски блюда (Episode 8)
  • 20:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Зрелищни сватбени торти (Episode 2)
  • 20:50
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 9 (Episode 9)
  • 21:15
    Тортите на Дъф (Series 1): Торти, домашни печива и замразени езера (Episode 5)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Плодов тарт за пример (Episode 1)
  • 22:30
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 22:55
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 23:20
    Гражданка в ранчото (Series 22): Дъщери в колежа (Episode 1)
  • 23:45
    Гражданка в ранчото (Series 22): 10 неща, които обичам в Лад (Episode 2)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Празнично настроение (Episode 7)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Да нахраниш и да похапнеш (Episode 12)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Пиршество на цветовете (Episode 13)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Наан и амбиции (Episode 13)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): По земя и вода (Episode 7)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Декадентски блюда (Episode 8)
  • 03:15
    Подставени клиенти (Series 10): Къде е горивото? (Episode 11)
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 10): Проблеми на пързалката (Episode 12)
  • 04:00
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Най-големите ботуши на фурна (Episode 1)
  • 04:22
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Дракони и катарами (Episode 2)
  • 04:45
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Супа и салата в италиански стил (Episode 5)

Сериали

EPIC Drama 20:30
Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
AXN Black 20:30
Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
Bulgaria ON AIR 20:30
Втори в листата - политически сериал
Viasat Explorer 20:30
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
e-kids 20:40
Инфинити Надо - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
Film Plus 20:30
Тенис: Ласло Джере - Хуан Игнасио Лондеро (Cordoba Open, Кордоба; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
Diema Sport 20:40
Студио "Футбол", директно
Fine Living 20:50
Екстремни яхти (Series 1): Модерни чудеса (Episode 2)
Food Network HD 20:50
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Падингтън (Episode 21)

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
AXN 20:20
Земята: Ново начало; научна фантастика, екшън, САЩ, 2013
FilmBox Basic 20:30
Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
AXN Black 20:30
Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV Comedy 20:30
"Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}