ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Спокойно, супата се вари (Episode 6)
  • 05:30
    Печено във Върмонт (Series 2): Предварителна подготовка (Episode 1)
  • 05:52
    Печено във Върмонт (Series 2): Айс, айс, бейби (Episode 2)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лудост в Деня на майката (Episode 6)
  • 07:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Вечеря през десетилетията (Episode 4)
  • 07:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Закуска за вечеря (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 10): Празник на приятелството (Episode 6)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 10): Само аз и момичетата (Episode 7)
  • 08:30
    Гражданка в ранчото (Series 10): Честит рожден ден, Лад (Episode 8)
  • 08:52
    Гражданка в ранчото (Series 10): Златната среда (Episode 9)
  • 09:15
    Гражданка в ранчото (Series 10): Съвършеният килер (Episode 10)
  • 09:37
    Гражданка в ранчото (Series 10): Чък и екипът (Episode 11)
  • 10:00
    Гражданка в ранчото (Series 10): Да нахраниш и да похапнеш (Episode 12)
  • 10:25
    Гражданка в ранчото (Series 10): Пиршество на цветовете (Episode 13)
  • 10:50
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Изобилие от вкусове (Episode 7)
  • 11:15
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Китайска следа в Макао (Episode 8)
  • 11:40
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лимонови десерти (Episode 2)
  • 12:30
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Непредвидена ситуация (Episode 3)
  • 13:20
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Битка на вкусовете (Episode 4)
  • 14:10
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Американска битка II (Episode 5)
  • 15:00
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Лудост в Деня на майката (Episode 6)
  • 15:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Около света (Episode 9)
  • 16:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Супоцентрично (Episode 9)
  • 16:40
    Пребори Боби Флей (Series 16): На чужда територия (Episode 5)
  • 17:05
    Пребори Боби Флей (Series 16): Битки край грила (Episode 6)
  • 17:30
    Безпощадна кухня (Series 8): Карне дием (Episode 4)
  • 18:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Изгряващи звезди (Episode 2)
  • 19:10
    Режи! (Series 36): Финал: Пържене (Episode 7)
  • 20:00
    Режи, Джуниър! (Series 7): Шампиони: Част 1 (Episode 2)
  • 20:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Правилно приготвена храна (Episode 11)
  • 21:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 15): Клубове и кльопачка (Episode 12)
  • 21:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Автентични ястия (Episode 1)
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Пълна концентрация (Episode 2)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Далечен прицел (Episode 3)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Райски комбинации (Episode 4)
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 23:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
  • 00:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): По земя и вода (Episode 7)
  • 00:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Декадентски блюда (Episode 8)
  • 01:00
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Изобилие от вкусове (Episode 7)
  • 01:22
    Невероятната Азия на Чинг (Series 1): Китайска следа в Макао (Episode 8)
  • 01:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Около света (Episode 9)
  • 02:07
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Супоцентрично (Episode 9)
  • 02:30
    Пребори Боби Флей (Series 16): На чужда територия (Episode 5)
  • 03:00
    Безпощадна кухня (Series 8): Живей, за да вечеряш (Episode 1)
  • 04:00
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Изгряващи звезди (Episode 2)
  • 04:45
    Режи! (Series 36): Финал: Пържене (Episode 7)

Сериали

Viasat Nature 20:15
Величествената Африка, сезон 1, еп. 5
EPIC Drama 20:30
Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
AXN Black 20:30
Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
Bulgaria ON AIR 20:30
Втори в листата - политически сериал
Viasat Explorer 20:30
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Fine Living 20:05
Екстремни яхти (Series 1): Водни замъци (Episode 1)
НТВ Сериал 20:05
ВИЖУ - ЗНАЮ серия 17
ТВ Европа 20:20
Спорт
Film Plus 20:30
Тенис: Ласло Джере - Хуан Игнасио Лондеро (Cordoba Open, Кордоба; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
Diema Sport 20:40
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

Alfa 20:10
"От битки изтощен" - игрален филм
HBO3 20:15
"Батуоман І, 19 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Грег Бийман, с Руби Роуз, Рейчъл Скарстън, Меган Танди, Камръс Джонсън, Никол Канг, [12+]
FilmBox Plus 20:15
Ще танцуваме ли? Романтичен, Комедия, Драма САЩ 2004
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
AXN 20:20
Земята: Ново начало; научна фантастика, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}