ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:30
    Семейни двубои (Series 1): Кубинска срещу креолска кухня (Episode 8)
  • 06:15
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 06:37
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 07:00
    Любимата храна на Харт (Series 1): Комфортни храни в Минеаполис (Episode 3)
  • 07:22
    Любимата храна на Харт (Series 1): Омари в Портланд (Episode 4)
  • 07:45
    Любимата храна на Харт (Series 1): Фиеста в Санта Фе (Episode 5)
  • 08:07
    Любимата храна на Харт (Series 1): Месо в Монтана (Episode 6)
  • 08:30
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Храна за вкъщи (Episode 1)
  • 08:52
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Лесни италиански рецепти (Episode 2)
  • 09:15
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Луциан на юг от границата (Episode 3)
  • 09:37
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Свинско по креолски (Episode 4)
  • 10:00
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Супа и салата в италиански стил (Episode 5)
  • 10:25
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Спокойно, супата се вари (Episode 6)
  • 10:50
    Джада у дома (Series 5): Рецепти за важни събития (Episode 4)
  • 11:15
    Джада у дома (Series 5): Три начина за готвене на пиле (Episode 5)
  • 11:40
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Омагьосващи лакомства (Episode 2)
  • 12:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Всичко е в главата ти (Episode 3)
  • 13:20
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Сладки писъци (Episode 4)
  • 14:10
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Бонбоненият човек (Episode 5)
  • 15:00
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Екстремен Хелоуин (Episode 6)
  • 15:50
    Семейни двубои (Series 1): Кубинска срещу креолска кухня (Episode 8)
  • 16:40
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 17:05
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 22): Дъщери в колежа (Episode 1)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 22): 10 неща, които обичам в Лад (Episode 2)
  • 18:20
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Зрелищни сватбени торти (Episode 2)
  • 19:10
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 9 (Episode 9)
  • 19:35
    Тортите на Дъф (Series 1): Торти, домашни печива и замразени езера (Episode 5)
  • 20:00
    Хапките на Сиба (Series 1): Епизод 2 (Episode 2)
  • 20:50
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 3 (Episode 9)
  • 21:40
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 4 (Episode 10)
  • 22:30
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Финална битка (Episode 11)
  • 23:20
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 00:10
    Режи! (Series 29): Наан и амбиции (Episode 13)
  • 01:00
    Джада у дома (Series 5): Рецепти за важни събития (Episode 4)
  • 01:22
    Джада у дома (Series 5): Три начина за готвене на пиле (Episode 5)
  • 01:45
    Семейни двубои (Series 1): Кубинска срещу креолска кухня (Episode 8)
  • 02:30
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 02:52
    Фермерско меню (Series 2): Ваканционен дух (Episode 4)
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 22): Дъщери в колежа (Episode 1)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 22): 10 неща, които обичам в Лад (Episode 2)
  • 04:00
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Зрелищни сватбени торти (Episode 2)
  • 04:45
    Майсторът на тортите (Series 8): Епизод 9 (Episode 9)

Сериали

e-kids 19:40
Ангели и приятели - анимационен сериал
Viasat Explorer 19:40
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7
AXN White 19:55
Морски детективи; сезон 12, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Viasat History 20:00
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика - Мирела Демирева
Eurosport 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
Eurosport HD 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
MAX Sport 3 20:00
Серия А: Торино - Аталанта
Ring.BG 20:00
УЕФА Лига Европа: Историята на турнира

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 19:40
"Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
Telekabel 19:50
Последният вълк - игрален филм
AXN White 19:55
Морски детективи; сезон 12, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1000 19:55
Дявол на доброто, САЩ, екшън/криминален, 2003
TVT 20:00
Хасково - времето като вечност (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}