ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Приказка за омар (Episode 10)
  • 05:30
    Печено във Върмонт (Series 2): Италия в нова светлина (Episode 6)
  • 05:52
    Печено във Върмонт (Series 2): Скара, скъпа (Episode 7)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 5): Вълнуващи приключения (Episode 8)
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Брънч (Episode 10)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 11): Под пара (Episode 3)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 11): Запечатано с целувка (Episode 4)
  • 08:30
    Режи! (Series 26): Военни ветеринари (Episode 3)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Невероятни партньори (Episode 11)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Наслояване на вкусове (Episode 12)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 11): Измама втора ръка (Episode 4)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 11): Нещастни празници (Episode 5)
  • 10:50
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Динозаври на мода (Episode 7)
  • 11:15
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Маршове и слонове (Episode 8)
  • 11:40
    Кухнята (Series 4): Брънч (Episode 10)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 11): Изненада! (Episode 5)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 11): Идеалният пикник (Episode 6)
  • 13:20
    Режи! (Series 26): Военни ветеринари (Episode 3)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Невероятни партньори (Episode 11)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Наслояване на вкусове (Episode 12)
  • 15:00
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Номадски храни (Episode 11)
  • 15:25
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Парти с панини (Episode 12)
  • 15:50
    Печено във Върмонт (Series 2): Пикник за двама (Episode 8)
  • 16:15
    Печено във Върмонт (Series 2): Печено на лагерен огън (Episode 9)
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Безотпадъчно (Episode 11)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 4): Мания за чудовища (Episode 3)
  • 18:20
    Режи! (Series 26): Битката на дядовците (Episode 4)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Истински корени (Episode 13)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 17): Такоси и панирани сиренца (Episode 1)
  • 20:00
    Режи! (Series 36): Финал: Скара (Episode 8)
  • 20:50
    Семейни двубои (Series 1): Кухня от Айова срещу кухня от Пакистан и Апалачите (Episode 9)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Царевична утопия (Episode 4)
  • 22:30
    Безпощадна кухня (Series 8): Тика (Episode 5)
  • 23:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Хитри деца (Episode 3)
  • 00:10
    Кухнята (Series 4): Безотпадъчно (Episode 11)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 11): Изненада! (Episode 5)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 11): Идеалният пикник (Episode 6)
  • 01:45
    Режи! (Series 26): Битката на дядовците (Episode 4)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Истински корени (Episode 13)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 17): Такоси и панирани сиренца (Episode 1)
  • 03:15
    Подставени клиенти (Series 11): Измама втора ръка (Episode 4)
  • 03:37
    Подставени клиенти (Series 11): Нещастни празници (Episode 5)
  • 04:00
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Динозаври на мода (Episode 7)
  • 04:22
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Маршове и слонове (Episode 8)
  • 04:45
    Голямата хапка на Гай (Series 14): Номадски храни (Episode 11)

Сериали

AXN White 19:55
Морски детективи; сезон 12, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Viasat History 20:00
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 20:05
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
Viasat Nature 20:15
Величествената Африка, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
Eurosport HD 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
MAX Sport 3 20:00
Серия А: Торино - Аталанта
Ring.BG 20:00
УЕФА Лига Европа: Историята на турнира
Fine Living 20:05
Екстремни яхти (Series 1): Водни замъци (Episode 1)

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:50
Последният вълк - игрален филм
AXN White 19:55
Морски детективи; сезон 12, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1000 19:55
Дявол на доброто, САЩ, екшън/криминален, 2003
TVT 20:00
Хасково - времето като вечност (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV 20:00
"Бързи и яростни 7" - екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}