ТВ Програма

ТВ програма

Fox Channel

  • Сега
    Кости - седми сезон, еп. 4
  • 08:55
    Пришиване - трети сезон, еп. 3
  • 09:50
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 13
  • 10:20
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 14
  • 10:45
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 14
  • 11:40
    911 - първи сезон, еп. 7
  • 12:35
    Необикновените - втори сезон, еп. 15
  • 13:30
    Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 2
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 20
  • 15:20
    Кости - седми сезон, еп. 5
  • 16:15
    Кости - седми сезон, еп. 6
  • 17:10
    Пришиване - трети сезон, еп. 4
  • 18:05
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 8
  • 18:35
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9
  • 19:00
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
  • 19:30
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 16
  • 20:00
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 15
  • 21:00
    911 - първи сезон, еп. 8
  • 22:00
    Пришълецът срещу хищника - игрален филм
  • 00:00
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 10
  • 00:50
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 15
  • 01:20
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 16
  • 01:45
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 15
  • 02:30
    Американците - четвърти сезон, еп. 11
  • 03:15
    "Атланта" - първи сезон, еп. 2
  • 03:40
    Заразата - четвърти сезон, еп. 3
  • 04:25
    24: Наследството - първи сезон, еп. 7

Сериали

Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6
Fox Life 08:40
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}