ТВ Програма

ТВ програма

Fox Crime

  • 05:10
    Глейдс - трети сезон, еп. 2
  • 06:05
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 6
  • 07:55
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 5
  • 09:10
    Глейдс - трети сезон, еп. 2
  • 10:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
  • 11:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 3
  • 12:00
    Алмен - първи сезон, еп. 1
  • 14:00
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 14
  • 15:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
  • 16:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 15
  • 16:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 4
  • 17:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 5
  • 18:50
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 6
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 3
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 14
  • 22:00
    Капитан Шериф, еп. 10
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 16
  • 23:55
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
  • 00:50
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 14
  • 01:50
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 4
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 5
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 6

Сериали

EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм
Eurocom 10:30
България, която съградихме - Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}