ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 7
  • 06:25
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 8
  • 06:50
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 5
  • 07:15
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 6
  • 07:45
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 7
  • 08:10
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 8
  • 08:40
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 10:30
    Почти перфектна, еп. 6
  • 10:55
    Почти перфектна, еп. 7
  • 11:25
    Почти перфектна, еп. 8
  • 11:50
    Почти перфектна, еп. 9
  • 12:20
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 21
  • 13:20
    Ромео и Жулиета - игрален филм
  • 15:40
    Почти перфектна, еп. 7
  • 16:05
    Ню Амстердам, еп. 15
  • 17:00
    Специализантът - втори сезон, еп. 19
  • 18:00
    Съседи, еп. 2
  • 19:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 1
  • 20:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 2
  • 21:00
    Станция 19 - първи сезон, еп. 1
  • 22:00
    Станция 19 - първи сезон, еп. 2
  • 22:55
    Почти перфектна, еп. 10
  • 23:20
    Почти перфектна, еп. 11
  • 23:50
    Почти перфектна, еп. 12
  • 00:20
    Почти перфектна, еп. 13
  • 00:50
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 1
  • 01:45
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 2
  • 02:30
    Станция 19 - първи сезон, еп. 1
  • 03:15
    Станция 19 - първи сезон, еп. 2
  • 04:00
    Почти перфектна, еп. 11
  • 04:30
    Белият кон - игрален филм, еп. 1

Сериали

EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
Viasat Explorer 02:30
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Fox Life 02:30
Станция 19 - първи сезон, еп. 1
bTV Comedy 02:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 3): Завъртане, карнавал, кости (Episode 9)

Всички предавания

Филми

HBO3 02:35
"Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
Cinemax 2 02:40
"Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
AXN 02:45
Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 03:00
Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}