ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 05:15
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 10
  • 06:00
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 11
  • 06:25
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 12
  • 06:50
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 13
  • 07:15
    Кухнята на Джейми - кулинарно предаване, еп. 7
  • 08:05
    Изборът на Джейми, еп. 1
  • 08:55
    Изборът на Джейми, еп. 2
  • 09:45
    Женени в чужбина - първи сезон, еп. 9
  • 10:35
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 11:25
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 13
  • 11:50
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 14
  • 12:15
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 15
  • 12:45
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 13:10
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 13:40
    Имало едно време - първи сезон, еп. 22
  • 14:30
    Имало едно време - втори сезон, еп. 1
  • 15:25
    Имало едно време - втори сезон, еп. 2
  • 16:20
    Имало едно време - втори сезон, еп. 3
  • 17:15
    Отмъщението - трети сезон, еп. 1
  • 18:10
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 19:05
    Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 10
  • 20:00
    Скандал - трети сезон, еп. 7
  • 20:55
    Любовни авантюри - първи сезон, еп. 3
  • 21:50
    Измяна - първи сезон, еп. 9
  • 22:45
    Измяна - първи сезон, еп. 10
  • 23:40
    Лекар в пустинята - игрален филм
  • 01:30
    Секс образование - втори сезон, еп. 1
  • 02:15
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 18
  • 03:00
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 19
  • 03:45
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 20
  • 04:30
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 21

Сериали

ARD 1 19:50
"Весело до убийствено" - сериал
Diva Universal 20:00
"Чикаго в огън" - сериал
BNT2 20:00
Инспектор Валандер: "Преди студа" сериен тв филм /трети сезон, 3 последен епизод/
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Fox Channel 20:05
Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 5

Всички предавания

Спорт

БНТ 21:45
Футбол: България - Италия, квалификация за Европейско първенство 2016 пряко предаване от стадион "Васил Левски"
BNT HD 21:00
Студио Футбол
DSF 21:00
Формула 1 за Голямата награда на Малайзия, квалификация: върховите моменти
Nova Sport 21:15
Нова Спорт Голф - турнирът "Валеро Тексас Оупън", трети кръг, директно

Всички предавания

Филми

MGM 19:55
"Г-н Чудесен" - драма с Мат Дилън, Анабела Скиора.
BNT2 20:00
Инспектор Валандер: "Преди студа" сериен тв филм /трети сезон, 3 последен епизод/
bTV 20:00
"Парола: Риба меч" - Драма, екшън, трилър, САЩ, 2001 г., Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Дон Чийдъл, Хали Бери, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хю Джакман, Джон Траволта
bTV HD 20:00
"Парола: Риба меч" - Драма, екшън, трилър, САЩ, 2001 г., Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Дон Чийдъл, Хали Бери, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хю Джакман, Джон Траволта
Diema 20:00
"Нечиста наука"- комедия с уч. на Робърт Дауни Младши, Бил Пакстън, Антъни Майкъл Хол и др.

Всички предавания



{START_COUNTER}