ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 05:15
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 10
  • 06:00
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 11
  • 06:25
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 12
  • 06:50
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 13
  • 07:15
    Кухнята на Джейми - кулинарно предаване, еп. 7
  • 08:05
    Изборът на Джейми, еп. 1
  • 08:55
    Изборът на Джейми, еп. 2
  • 09:45
    Женени в чужбина - първи сезон, еп. 9
  • 10:35
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 11:25
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 13
  • 11:50
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 14
  • 12:15
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 15
  • 12:45
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 13:10
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 13:40
    Имало едно време - първи сезон, еп. 22
  • 14:30
    Имало едно време - втори сезон, еп. 1
  • 15:25
    Имало едно време - втори сезон, еп. 2
  • 16:20
    Имало едно време - втори сезон, еп. 3
  • 17:15
    Отмъщението - трети сезон, еп. 1
  • 18:10
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 19:05
    Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 10
  • 20:00
    Скандал - трети сезон, еп. 7
  • 20:55
    Любовни авантюри - първи сезон, еп. 3
  • 21:50
    Измяна - първи сезон, еп. 9
  • 22:45
    Измяна - първи сезон, еп. 10
  • 23:40
    Лекар в пустинята - игрален филм
  • 01:30
    Секс образование - втори сезон, еп. 1
  • 02:15
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 18
  • 03:00
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 19
  • 03:45
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 20
  • 04:30
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 21

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}