ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 05:15
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 22
  • 06:00
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 14
  • 06:25
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 15
  • 06:50
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 16
  • 07:15
    Изборът на Джейми, еп. 3
  • 08:05
    Изборът на Джейми, еп. 4
  • 09:00
    Женени в чужбина - втори сезон, еп. 1
  • 09:50
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 10:37
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 11:05
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 11:30
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 16
  • 11:55
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 17
  • 12:20
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 18
  • 12:50
    Лекар в пустинята - игрален филм
  • 14:40
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 18
  • 15:30
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 19
  • 16:25
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 20
  • 17:20
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 21
  • 18:15
    Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 5
  • 19:10
    Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 6
  • 20:05
    Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 11
  • 21:00
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 6
  • 21:55
    Секс образование - втори сезон, еп. 2
  • 22:50
    Обвързани - шести сезон, еп. 9
  • 23:15
    Обвързани - шести сезон, еп. 10
  • 23:45
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 00:10
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 00:35
    Бейби бум - игрален филм
  • 02:15
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 7
  • 03:00
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 8
  • 03:45
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:30
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 10

Сериали

Fox Crime 14:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}