ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 05:15
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 22
  • 06:00
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 14
  • 06:25
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 15
  • 06:50
    Дарма и Грег - пети сезон, еп. 16
  • 07:15
    Изборът на Джейми, еп. 3
  • 08:05
    Изборът на Джейми, еп. 4
  • 09:00
    Женени в чужбина - втори сезон, еп. 1
  • 09:50
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 5
  • 10:37
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 11:05
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 11:30
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 16
  • 11:55
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 17
  • 12:20
    Сестри по неволя - трети сезон, еп. 18
  • 12:50
    Лекар в пустинята - игрален филм
  • 14:40
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 18
  • 15:30
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 19
  • 16:25
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 20
  • 17:20
    Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 21
  • 18:15
    Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 5
  • 19:10
    Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 6
  • 20:05
    Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 11
  • 21:00
    Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 6
  • 21:55
    Секс образование - втори сезон, еп. 2
  • 22:50
    Обвързани - шести сезон, еп. 9
  • 23:15
    Обвързани - шести сезон, еп. 10
  • 23:45
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
  • 00:10
    Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 6
  • 00:35
    Бейби бум - игрален филм
  • 02:15
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 7
  • 03:00
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 8
  • 03:45
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:30
    Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 10

Сериали

Fox Channel 15:55
Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 8
AXN Black 16:00
Истории за конспирации; сезон 1, епизод 14, документален, САЩ, 2012
16:00
Риболов с Върхара – втори сезон
Bulgaria on Air 16:00
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма /п./
Diema 16:00
"Младият Херкулес" - сериал

Всички предавания

Спорт

16:00
Тенис: Nurnberger Versicherungscup - финал (WTA International 2016 - повторение)
Nova Sport 16:00
Футбол: Шефилд Уензди - Брайтън & Хоув Албиън, първи полуфинален плейоф в Чемпиъншип, първи мач, повторение
ТВ Европа 16:35
Спорт
BNT HD 17:00
Пътят към УЕФА Евро 2016 - магазинно предаване /12 епизод/
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Гингам - Ница, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:00
Истории за конспирации; сезон 1, епизод 14, документален, САЩ, 2012
Bulgaria on Air 16:00
Инспектор Валандер - сериал, криминална драма /п./
Diema Family 16:00
"Ритъмът на мечтите" - сериен филм, /п/
Skat+ 16:00
"Загадката на Охридската легенда" - документален филм
HBO3 16:05
"Зората на планетата на маймуните", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Тоби Кебъл, [12+]

Всички предавания



{START_COUNTER}