ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:05
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Взимай парите и бягай
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Сладък залог
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Чудесен залог
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 08:10
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 09:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 09:55
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Малката заложна къща на ужасите
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Събирам и чувам
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 12:50
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На война и на лов за находки е позволено всичко
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: С пълна скорост с Монтебело
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спомен от Студената война
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
  • 16:10
    Изковани в огъня: Килич
  • 17:10
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 19:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Аферата Причард
  • 20:00
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Като скала
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
  • 22:00
    Изгубеното злато на Втората световна война: Смърт в планината
  • 23:00
    Премиера Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 00:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
  • 00:30
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
  • 00:55
    Изковани в огъня: Килич
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Като скала
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 04:20
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"

Сериали

EPIC Drama 22:50
Версай, сезон 1, еп. 6, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4
bTV Lady 23:00
"Сърцето на града" - сериал, еп.17

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 22:57
ЛИТЕЙНЫЙ серия 118
Diema Sport 2 23:00
Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
Film Plus 23:30
Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение
Film Plus HD 23:30
Тенис: Винъс Уилямс - Мадисън Кийс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 22:50
"Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
AXN 22:55
Винаги ще знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 2006
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
HBO3 23:00
"Мъглявият връх І, 9 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
MGM 23:00
"Страшен филм" - игрален филм, САЩ, с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}