ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 05:30
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 06:15
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 08:10
    Спецове в заложната къща: Радвай се на обувките
  • 08:35
    Спецове в заложната къща: Откраднатият обяд
  • 09:00
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 09:55
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 10:55
    Американски антиквари: Коли за милиони
  • 11:50
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 12:50
    Речни ловци: Назад в миналото
  • 13:45
    Американски антиквари: Рожденият ден на Франк
  • 14:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 15:40
    Изковани в огъня: Металният лък
  • 16:40
    Извънземни от древността: Древни извънземни
  • 17:35
    Изковани в огъня: Епизод за новаци
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Ритни кутийката с все сили
  • 19:05
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон събират компютри "Епъл"
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон отиват на кино
  • 22:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Драма в Лонг Бийч
  • 00:00
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 00:55
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 01:50
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 02:45
    Извънземни от древността: Остров на гигантите
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Потънал в мечти
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Радвай се на обувките

Сериали

Viasat History 10:25
101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
RTL 10:30
"Всичко, което се брои" - сериал
Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}