ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:05
    Спецове в заложната къща: Откраднатият обяд
  • 05:30
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
  • 06:15
    Изковани в огъня: Металният лък
  • 07:00
    Изковани в огъня: Изкупление за счупен меч
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
  • 08:10
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 09:00
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 09:55
    Изковани в огъня: Назад към Средновековието
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Кори, аз съм баща ти
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Ще откажа тази пура
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Здравей и довиждане
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Екстремна Спец-сделка
  • 12:50
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Помните ли Аламо?
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Ако бях от Тибет
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Кралството на феновете
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Каубои и индианци в Далас
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Кой купи Дж. Ф. Кенеди?
  • 16:10
    Изковани в огъня: Холивудско издание
  • 17:10
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 19:05
    Надпревара за находки: Тексас: Земя на странностите
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 20:00
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 22:00
    Премиера Прокълнатото злато от Гражданската война: Южняшки комфорт
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Състезателна кола за големи пари
  • 00:00
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
  • 00:30
    Спецове в заложната къща: Ако залогът не е на място
  • 00:55
    Изковани в огъня: Холивудско издание
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 04:20
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика

Сериали

НТВ-МИР 10:20
Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-4" "Капкан для Ромео", "2 с половиной минуты", "Изобретатель"
AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat History 10:25
101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

AXN 10:20
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}