ТВ Програма

ТВ програма

History HD

  • Сега
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 09:00
    Американски антиквари: Скрит сред самолетите
  • 09:55
    Изковани в огъня: Вятър и огнени колела
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Самураи
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Божии заповеди
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Тежки преговори
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Бони и Клайд
  • 12:50
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Роботът каубой
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 16:10
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
  • 17:10
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Изковани в огъня: Всички звезди
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Комично изнудване
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Без задължения
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
  • 20:00
    Изковани в огъня: Карабела
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
  • 22:00
    Топ 10 на древните технологии: Древните кораби
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: В присъствието на величие
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Взривоопасно
  • 00:00
    Спецове в заложната къща: Към Луната
  • 00:30
    Спецове в заложната къща: Като скала
  • 00:55
    Изковани в огъня: Карабела
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
  • 02:45
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Комично изнудване
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Без задължения
  • 04:20
    Изковани в огъня: Вятър и огнени колела

Сериали

e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}