ТВ Програма

ТВ програма

Investigation Discovery Extra

  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 06:10
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да го запазим в семейството
  • 07:25
    Изчезнали: Бягството
  • 08:15
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 09:10
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: Връщам се след малко
  • 11:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 5
  • 11:55
    Изчезнали: Далеч от очите
  • 12:50
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
  • 13:45
    Гробовни тайни: Тайни обети
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 15:35
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Нещо се е случило с Розмари
  • 16:30
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 17:25
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 18:20
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 19:15
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
  • 21:05
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 22:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 13
  • 22:55
    Тук живее злото: Зло под прикритие
  • 23:50
    Разрушение: Седем минути и половина
  • 00:45
    Първичен инстинкт: От диамантите до гроба
  • 01:40
    Изчезнали: специално издание 3
  • 02:35
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 12
  • 03:30
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 04:25
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}