ТВ Програма

ТВ програма

Investigation Discovery Extra

  • 05:01
    Чудовищни майки: Деца и травми
  • 05:24
    Убийства в тресавището: Момиче от консервативно семейство
  • 06:12
    Мрежа от лъжи: Да флиртуваш с врага
  • 07:00
    Млад, готин и опасен: Млади, бързи и неконтролируеми
  • 07:25
    Млад, готин и опасен: Фатална жена
  • 07:50
    Убийство в семейството: Делото срещу Кевин
  • 08:15
    Убийство в семейството: Раздор сред сестрите
  • 08:40
    Убийство в семейството: Кой е убиецът?
  • 09:05
    Убийство в семейството: Дъщерите на проповедника
  • 09:30
    Убийство в семейството: Справедливост в Джърси
  • 09:55
    Убийство в семейството: Предаден брат
  • 10:20
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 10:45
    Чудовищни майки: Деца и травми
  • 11:10
    В града витае убийство: Нейният дом
  • 12:00
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 12:50
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
  • 13:40
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
  • 14:30
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 15:20
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
  • 16:10
    Поверително от Венити Феър: Дни на ярост
  • 17:00
    Убивам заради теб: Убивай ме нежно
  • 17:50
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
  • 18:40
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 19:30
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 20:20
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 21:10
    Кошмарни съседи: Убийство в менюто
  • 22:00
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 22:50
    Духовете от Шепърдстаун: Тя няма лице
  • 23:40
    Истории за духове: Любовно проклятие
  • 00:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Дъщеря ти е при нас
  • 01:20
    Най-тъмната нощ: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 02:10
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
  • 03:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Примамка и убийство
  • 03:48
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
  • 04:36
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока

Сериали

Fox Channel 00:50
Кости - шести сезон, еп. 22
Fox Life 00:50
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 20
AXN White 01:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
01:30
Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.
Fox Crime 01:35
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Mtel Sport 1 01:00
Футбол: Руска Премиер лига 23 кръг
Film Plus HD 01:30
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)
Eurosport HD 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)

Всички предавания

Филми

БНТ 00:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/п/
HBO HD 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
HBO 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
TVPlus 01:00
"Историята на разкоша: Древна Гърция - "Нищо излишно"" - 1 еп., документален филм
Cinemax 2 01:00
"Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}