ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Баданаму"
  • 09:00
    "Дудлибу"
  • 09:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 16:10
    "Малкото кафяво мече"
  • 16:20
    "Аниманималс"
  • 16:30
    "Бери и Доли"
  • 16:40
    "Мончичи"
  • 16:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 17:00
    "Дудлибу"
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
  • 00:00
    "Кит и Кейт"
  • 00:10
    "Чурулик"
  • 00:35
    "Томас и приятели"
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:15
    "Аниманималс"
  • 04:25
    "Робоколата Поли"
  • 04:30
    "Мончичи"
  • 04:55
    "Рейнбоу Руби"

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}