ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Аниманималс"
  • 09:00
    "Дудлибу"
  • 09:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 16:10
    "Малкото кафяво мече"
  • 16:20
    "Аниманималс"
  • 16:30
    "Бери и Доли"
  • 16:40
    "Мончичи"
  • 16:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 17:00
    "Дудлибу"
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:30
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
  • 00:00
    "Кит и Кейт"
  • 00:10
    "Чурулик"
  • 00:35
    "Томас и приятели"
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:15
    "Аниманималс"
  • 04:25
    "Робоколата Поли"
  • 04:30
    "Мончичи"
  • 04:55
    "Рейнбоу Руби"

Сериали

Fox Life 09:35
Американска съпруга - втори сезон, еп. 20
Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
e-kids 09:45
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
PRO 7 09:45
"По средата" - сериал
Fox Channel 09:50
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 1 09:35
Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Селта
Diema Sport 10:00
Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
MAX Sport 2 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Таунсвил
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Торино

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.
Cinemax 10:00
"Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
TVT 10:00
Избрано от старите ленти: Парк зад скални драперии (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}