ТВ Програма

ТВ програма

Kanal 3

  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
  • 10:15
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    Уикенд с Роси" /п/
  • 13:00
    "На гости на Ники Сотиров/п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Холивуд"/п/
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    "Коктейл"/п/
  • 15:45
    Tоп Шоп
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:15
    "Спортни танци/п/
  • 16:55
    Телемаркет
  • 17:00
    "Модна фиеста" 2016/п/
  • 18:00
    Концерт на "Сигнал", част 2
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Патарински Live/п/
  • 20:00
    "Пулс"/п/
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    "Кикбокс"/п/

Сериали

bTV Comedy 05:00
"Слънчева Филаделфия" /п./- сериал
Хоби ТВ 05:00
АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 2 еп. /п/
Fox Crime 05:05
Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:00
Екстремни водни паркове
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето на 30 минути
Eurosport 2 05:00
Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 05:00
Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
Travel Channel HD 05:00
Екстремни водни паркове

Всички предавания

Филми

PRO 7 04:55
"Аз съм номер четири" - фантастика / екшън филм, САЩ, 2011
RTVi 05:00
Документален екран
VTV 05:00
Сериен филм /п/
Cinemax 2 05:05
"Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}