ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 05:45
    "В кадър"
  • 06:50
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
  • 09:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др. /п/
  • 11:00
    "Извънземното" - семеен филм с уч. на Дий Уолъс, Хенри Томас, Дрю Баримор, Питър Койот, Ерика Елениак, Робърт Макнотън и др.
  • 13:20
    "Повелителят на кухнята" - комедия с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Ума Търман, Ема Томпсън, Алисия Викандер, Матю Райс, Лили Джеймс, Омар Си, Даниел Брюл и др. /п/
  • 15:30
    "Шоколад" - романтична драма с уч. на Жулиет Бинош, Джони Деп, Лена Олин, Джуди Денч, Алфред Молина, Питър Стормър, Кари-Ан Мос и др.
  • 18:00
    "Уил и Грейс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 19:00
    "Черният списък: Изкуплението" - сериал
  • 20:00
    "Карате кид" - екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др.
  • 23:00
    "Ох, на дядо!" - комедия с уч. на Робърт де Ниро, Зак Ефрон, Зоуи Дойч, Обри Плаза, Джейсън Мантзукас, Дермът Мълроуни, Джулиян Хоф и др.
  • 01:00
    "Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдер, Еди Грифин, Тил Швайгър, Йерун Крабе, Хана Вербуум, Карлос Понсе, Дъглас Силс и др.

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}