ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 06:00
    "Дерби" - семеен с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др., /п/
  • 08:00
    "Сияйна Коледа" - романтичен с уч. на Сара Картър, Деймън Рунян, Пол Попович, Катлийн Ласки, Нийл Кроун, Джордж Кениън и др.
  • 10:00
    "Неизпратено писмо" - романтичен с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
  • 12:00
    "Любов с променлива облачност" - роматичен с уч. на Майкъл Рейди, Кати Леклерк, Стейси Даш, Грегъри Харисън, Бен Бегли и др.
  • 14:00
    "Лесна, а?" - комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Пен Беджли, Лиса Кудроу, Дан Бърд ,Томас Хейдън Чърч, Патриша Кларксън, Кам Жиганде , Стенли Тучи и др.
  • 16:00
    "Тежка сватба" - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Даян Кийтън, Сюзън Сарандън, Катрин Хейгъл, Аманда Сийфрид, Робин Уилямс, Бен Барнс, Тофър Грейс и др.
  • 17:50
    "Игри на сърцето" - романтична комедия с уч. на Джерард Бътлър, Джесика Бийл, Катрин Зита-Джоунс, Ума Търман, Денис Куейд и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 10
  • 21:00
    "Непобедимите" - екшън-трилър с уч. на Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Томас Сангстър, Кели Макдоналд и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 10, /п/
  • 00:10
    "Мистър Брукс" - трилър с уч. на Кевин Костнър, Деми Мур, Дейн Кук, Уилям Хърт, Мардж Хелгенбергер, Рубен Сантяго-Хъдсън, Даниел Панабейкър, Джейсън Люис и др., /п/

Сериали

AXN White 03:00
Повече от всичко на света; сезон 4, епизод 11, семеен, Германия
bTV Comedy 03:00
"Различно еднакви" /п./- комедиен сериал , еп. 11, 12
Diema 03:00
"Среднощен ездач" - сериал, сезон 1, /п/
03:00
С въдица в ръка - втори сезон - 58 еп.
Super 7 03:00
"Походът за Делтора", сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 03:00
Футбол: Победител в група D - Трети в група B/E/F, осминафинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
Diema Sport 2 03:00
Футбол: Втори в група А - Втори в група С, осминафинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
Film Plus HD 03:00
Тенис: AEGON International Eastbourne - финал (WTA Premier 2016 - повторение)
БНТ 03:50
УЕФА Евро 2016: 1/8-финална среща /п/
BNT HD 03:50
УЕФА Евро 2016: Осминафинална среща

Всички предавания

Филми

ORT 03:00
Игрален филм: "Комедия за отдавна отминалите дни"
PRO 7 03:00
"Пехотинецът 3" - екшън филм, САЩ, 2013
TVPlus 03:00
"Траките" - IV част, документален филм
AXN 03:05
Секс до дупка; сезон 7, епизод 7, комедия, драма, САЩ, 2013
HBO3 03:05
"Семейство Сопрано ІІІ, 8 еп. - Той се изправи", криминална драма, САЩ, 2001; реж. Алън Култър, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]

Всички предавания



{START_COUNTER}