ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 05:15
    "Пинокио" - семеен с уч. на Боб Хоскинс, Лучиана Литицето, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай и др., I част, /п/
  • 07:15
    "Програма за защита на принцеси" - комедия с уч. на Селена Гомес, Деми Ловато, Никълъс Браун, Джейми Чънг, Дейл Дики и др., /п/
  • 09:15
    "Чарли Сейнт Клауд" - романтична драма с уч. на Зак Ефрон, Ким Бейсинджър, Рей Лиота, Аманда Крю, Доналд Лоуг и др., /п/
  • 11:20
    "Съни и слонът" - приключенски с уч. на Саймън Уудс, Глен Чин, Сау-Минг Цан и др.
  • 13:20
    "Родители" - комедия с уч. на Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Киану Рийвс, Хоакин Финикс, Рик Моранис, Джейсън Робъртс, Даян Уийст, Том Хълси, Марта Плимтън и др.
  • 16:00
    "Храбро сърце" - анимационен филм, /п/
  • 18:00
    "В небето" - анимационен филм
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки " - сериал
  • 21:00
    "Замръзналото кралство" - анимационен филм
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки " - сериал, /п/
  • 00:00
    "Съни и слонът" - приключенски с уч. на Саймън Уудс, Глен Чин, Сау-Минг Цан и др., /п/

Сериали

Fox Channel 02:30
Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1
VOX 02:40
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN 02:50
Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Life 02:50
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 4
Utilisima 02:55
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 85

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, Обиколка на Йоркшър: Отли - Донкастър (втори етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, Обиколка на Йоркшър: Отли - Донкастър (втори етап)
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол
Eurosport 03:15
Футбол: "Франция зове!"
Eurosport HD 03:15
Футбол: "Франция зове!"

Всички предавания

Филми

Skat+ 02:30
"Има нещо гнило в Дания" - тв филм, 1 част
Telekabel 02:30
Чарли Бартлет - комедия, САЩ, 2007, с Робърт Дауни Джуниър, Антон Йелчин, Хоуп Дейвис
AXN 02:50
Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2014
Cinemax 02:50
"Следващата полунощ", комедия, Хонг Конг, 2014; реж. Фрут Чан, с Ю-Нам Уонг, Джанис Ман, Саймън Ям, Кара Хуей, Сюит Лам, [15+]
HBO3 02:55
"Семейство Сопрано І, 2 еп. - Кражбата", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Даниъл Атиас, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Джейми-Лин Сайглър, Майкъл Империоли, Лорейн Брако, [18+]

Всички предавания



{START_COUNTER}