ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • Сега
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
  • 16:15
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 18:05
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 19:35
    "Мис Съвършенство" (1999) - комедия с Робърт Де Ниро, Филип Сиймур Хофман.
  • 21:25
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 4.04" - сериал
  • 23:50
    "Новите Бони и Клайд" - екшън с Морийн Флениган, Скот Улф.
  • 01:20
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 03:10
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.

Сериали

AXN Black 15:05
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
Охота и рыбалка 15:05
Сезон охоты
EPIC Drama 15:10
Господин Селфридж, сезон 3, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
Viasat Explorer 15:10
Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
ARD 1 15:10
"Червени рози" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
TVT 15:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}