ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:10
    "Изнудването" - екшън с Джон Глоувър, Рой Шайдър.
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 2.7"
  • 08:00
    "Хищник: Смърт" - ужаси с Корделия Рош, Майк Съливан.
  • 09:30
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
  • 11:00
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
  • 12:45
    "Крузо" - приключенски филм с Ейдън Куин, Елвис Пейн, Ричард Д. Шарп, Уилям Хуткинс, Шейн Римър, Джими Нейл.
  • 14:20
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
  • 16:25
    "Давай, Колумб" - игрален филм с Джим Дейл, Рик Майял, Морийн Липман, Алексей Сейл, Сара Кроу, Джулиан Клеъри.
  • 17:55
    "Да нарушиш правилата" - комедия с Джонатан Силвърман, Ани Потс, Джейсън Бейтман.
  • 19:35
    "Даскали" - комедия с Ник Нолти, ДжоБет Уилямс, Джъд Хирш.
  • 21:20
    "Мистър Джонсън" - драма с Пиърс Броснан, Едуард Удуърд.
  • 23:00
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 00:40
    "Изнудването" - екшън с Джон Глоувър, Рой Шайдър.
  • 02:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.11 - Тери Гилиъм" - поредица
  • 04:00
    "Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}