ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:00
    "Семейство Флодер ІІ" - игрален филм с Нелли Фрейда, Хууб Стапел.
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 07:30
    "В близък план - Лудият Макс: Пътят на яростта"
  • 07:40
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 09:10
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 10:35
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
  • 12:00
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Кенет Брана.
  • 13:40
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 15:20
    "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
  • 16:50
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 18:20
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 19:55
    "Любовта смърди" - комедия с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
  • 21:25
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.03 - сериал
  • 23:45
    "Не прави бъркотии!" - игрален филм с Шон Уеънс, Марлон Уеънс.
  • 01:15
    "Денят на прокълнатите" - екшън / научна фантастика с Рона Митра, Боб Хоскинс.
  • 03:00
    "Семейство Флодер ІІ" - игрален филм с Нелли Фрейда, Хууб Стапел.

Сериали

Viasat Nature 05:35
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 10
EPIC Drama 05:35
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Diema 05:50
"Драга фамилия" - сериал, сезон 3
PRO 7 05:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:45
Тенис: Анжелик Кербер - Каролин Гарсия (Mallorka Open, Майорка; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
AXN 05:45
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
FilmBox Plus 05:55
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}