ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:00
    "Семейство Флодер ІІІ" - игрален филм с Коен ван Фрейберг де Конинг (Coen van Vrijberghe de Coningh), Нелли Фрейда.
  • 07:00
    "В близък план - Облакът Атлас"
  • 07:05
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 08:30
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
  • 09:55
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Кенет Брана.
  • 11:35
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 13:15
    "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
  • 14:45
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 16:16
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 17:50
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 19:35
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 21:10
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
  • 23:00
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
  • 01:00
    "Безсъние" - игрален филм с Джеф Даниълс, Моли Прайс.
  • 02:40
    "Пази се от живите мъртви" 5.03 - сериал
  • 03:25
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.

Сериали

Viasat Nature 05:35
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 3
Viasat History 05:45
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 06:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
Хоби ТВ 06:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 15 еп. /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Парма - Дженоа
BNT 3 06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Финал
Eurosport 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
Eurosport HD 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо

Всички предавания

Филми

HBO3 05:40
"Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
TVPlus 06:00
"Храната - лекарство или отрова" -2 част, документален филм
BNT2 06:00
Загадката Нисово документален филм /БНТ 2 Русе/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}