ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 06:50
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 07:00
    "В близък план - Уоркрафт"
  • 07:10
    "В близък план - Легендата за Тарзан"
  • 07:20
    "Вестникарски лъв" - драма / комедия с Алън Алда, Лорън Хътън.
  • 09:00
    "Какво прави през войната, татко? " - комедия / военен с Джеймс Кобърн, Дик Шон.
  • 10:55
    "Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
  • 12:35
    "Фючъруърлд" - екшън / научно-фантастичен с Питър Фонда, Блайт Данър.
  • 14:20
    "Щуротии в лунапарка" - игрален филм с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт.
  • 16:10
    "Животът на Брайън" - игрален филм с Греъм Чапман, Джон Клийз.
  • 17:45
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 19:20
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 21:10
    "Другата Болейн" - биографичен филм / драма с Натали Портман, Скарлет Йохансон.
  • 23:00
    "Носферату 1.03" - сериал
  • 23:45
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
  • 01:45
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 03:40
    "Денят на прокълнатите" - екшън / научна фантастика с Рона Митра, Боб Хоскинс.

Сериали

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 5
EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал

Всички предавания

Спорт

Охота и рыбалка 10:30
Стрелковый спорт
Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}