ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:00
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 06:35
    "В близък план - Книга за джунглата"
  • 06:40
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 06:50
    "В близък план - Уоркрафт"
  • 07:00
    "Първичен риск" - приключенски с Лий Монтгомъри, Тони Хъдсън.
  • 08:35
    "У дома за празника" - комедия / драма с Холи Хънтър, Ан Банкрофт.
  • 10:15
    "Взвод" - военен филмов епос с Чарли Шийн, Том Беринджър.
  • 12:10
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг.
  • 14:25
    "Ще танцуваме ли?" - игрален филм с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.
  • 16:15
    "Приключенията на Присила - Кралицата на пустинята" - комедия / драма с Хюго Уийвинг, Гай Пиърс.
  • 17:55
    "Член 99" - драма / комедия с Рей Лиота, Кийфър Съдърланд.
  • 19:35
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи.
  • 21:20
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.04 - сериал
  • 23:45
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
  • 01:45
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм с Мики Рурк, Клайв Оуен.
  • 03:50
    "Шпионски страсти" - игрален филм с Кристиан Клейвие, Даниел Отьойл.

Сериали

PRO 7 06:15
"Майк и Моли" - комедиен сериал
VOX 06:15
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12
EPIC Drama 06:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Utilisima 06:25
Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 18

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
FilmBox Basic 06:35
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}