ТВ Програма

ТВ програма

Motors TV

  • Сега
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 15:45
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 16:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 17:00
    RACE OF CHAMPIONS HIGHLIGHTS
  • 18:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 19:45
    ROAD RACING SERIES
  • 20:45
    STOP AND GO
  • 21:00
    RACE OF CHAMPIONS HIGHLIGHTS
  • 22:00
    2017 GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 00:00
    THE FLYING LAP
  • 00:30
    MINIBIKE WORLD CHAMPIONSHIP, DONCASTER
  • 01:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 02:30
    FIM MOTOCROSS OF NATIONS, MATTERLEY BASIN

Сериали

AXN Black 15:05
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
Охота и рыбалка 15:05
Сезон охоты
EPIC Drama 15:10
Господин Селфридж, сезон 3, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
Viasat Explorer 15:10
Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
ARD 1 15:10
"Червени рози" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:05
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
TV1000 15:05
Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
RTR 15:05
Игрален филм
EPIC Drama 15:10
Господин Селфридж, сезон 3, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
AXN 15:20
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}