ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Пробив в системата, еп. 2
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 7
  • 06:25
    Brain Games 4, еп. 6
  • 06:45
    Brain Games 4, еп. 8
  • 07:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 8
  • 08:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 9
  • 09:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 3
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 4
  • 11:00
    Дивата Русия, еп. 4
  • 12:00
    Богатство в открито море, еп. 7
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 8
  • 14:00
    Морски вълци, еп. 7
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 8
  • 16:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 2
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 3
  • 18:00
    Дивата Индонезия, еп. 1
  • 19:00
    Изгубеното злато на Тъмните векове , еп. 1
  • 20:00
    Тайните на свещените кивоти, еп. 1
  • 21:00
    Изгубените градове на Амазония, еп. 1
  • 22:00
    Линиите в Наска: Древни тайни, еп. 1
  • 23:00
    Изгубената империя на маите, еп. 1
  • 00:00
    Паранормално, еп. 10
  • 01:00
    Изгубените градове на Амазония, еп. 1
  • 01:55
    Линиите в Наска: Древни тайни, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница 8, еп. 7
  • 03:25
    Лудите учени, еп. 9
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 8
  • 04:10
    Арестувани зад граница 8, еп. 10
  • 04:55
    Лудите учени, еп. 12

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}